Přidej se

Problém s Bluetooth headset

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
luke.k
Příspěvky: 24
Registrován: 15. 1. 2014 11:00
Zařízení: Huawei Ascend P6
Firmware: B125
Operátor: T-mobile

Problém s Bluetooth headset

Příspěvek od luke.k »

Ahoj,
právě jsem vystoupil z auta a rovnou se vás jdu zeptat. Mám autorádio s Bluetooth a mikrofonem a zvykl jsem si na něm poslouchat hudbu z telefonu. Dnes jsem k němu poprvé připojil svoji novou p6 a zjistil jsem, že se při přehrávání zhruba každých 15 sekund cca na pul sekundy přeruší přenos. Písnička jede dál, ale té pul sekundy není slyšet.. Jako by se snad nějak odpojil o a připojilo BT. Neví někdo co s tím? Je to jak poslouchat poskrabany CDčko.. nepříjemný.. Díky!

luke.k
Příspěvky: 24
Registrován: 15. 1. 2014 11:00
Zařízení: Huawei Ascend P6
Firmware: B125
Operátor: T-mobile

Re: Problém s Bluetooth headset

Příspěvek od luke.k »

Vyřešeno, reinstal rom.

luke.k
Příspěvky: 24
Registrován: 15. 1. 2014 11:00
Zařízení: Huawei Ascend P6
Firmware: B125
Operátor: T-mobile

Re: Problém s Bluetooth headset

Příspěvek od luke.k »

Oprava - nevyřešeno, telefon to někdy dělá, někdy to nedělá. Nevěděl by někdo, jak problém vyřešit? Děkuji

luke.k
Příspěvky: 24
Registrován: 15. 1. 2014 11:00
Zařízení: Huawei Ascend P6
Firmware: B125
Operátor: T-mobile

Re: Problém s Bluetooth headset

Příspěvek od luke.k »

Tak, kdyby měl někdo náhodou podobný problém, tak to zatím vypadá, že bluetooth blbne se zaplou wifi, budu testovat dlouhodoběji, ale toto je nejspíš kámen úrazu..takže plynulý přenos medií přes bluetooth a zaplé wifi? nenene :D teda alespoň ne u mého kousku...

krpo51
Příspěvky: 1
Registrován: 29. 4. 2014 17:07
Zařízení: Huawei P6
Operátor: Vodafon

Re: Problém s Bluetooth headset

Příspěvek od krpo51 »

Ahoj,
vyřešil jsi problém s bluetooth? Já mám problém skoro totožný při nastoupení do auta se telefon připojí
a pak cca co 30 sek. se přeruší na sekundu rádio.

Uživatelský avatar
mirec17
Příspěvky: 24
Registrován: 3. 4. 2014 23:46
Zařízení: Huawei Ascend P6
Firmware: B510

Re: Problém s Bluetooth headset

Příspěvek od mirec17 »

Ja mám trošku iný problém, ktorý som už sem písal ale zatiaľ mi nikto nevedel napísať kde je problém. Do autorádia mi neposiela údaje o pesničke,teda názov a pod. Z HTC Desire X tento problém nemám,tam ide všetko v pohode. Neviem či to je staršou verziu bluetooth v P6-tke. Má niekto podobný problém alebo tento problém vôbec nemá?

luke.k
Příspěvky: 24
Registrován: 15. 1. 2014 11:00
Zařízení: Huawei Ascend P6
Firmware: B125
Operátor: T-mobile

Re: Problém s Bluetooth headset

Příspěvek od luke.k »

Ahoj, měl jsem za to, že jsem to sem už psal, ale není to tu, nejspíš v nějakým jiným vlákně.. nevyřešil, telefon jsem reklamoval a vyreklamoval.. neměli náhradní pajšl, s tím mi to vrátili, takže nevím, kde byla závada, pravděpodobně ale procesor, protože jako hlavní závadu jsem na reklamaci uvedl diodu foťáku, která se vypínala při natáčení, nejspíš skrze přehřívání, přičemž žhnuly záda a dioda byla studená. Nějak si nedokážu vysvětlit ani nic jinýho, co by způsobovalo ten problém s bluetooth. Vzhledem k povaze projevu chyby se mi to jeví jako nedostatek výpočetního výkonu a vzhledem k tomu, že je to kus od kusu, nedělá to všem, bude to pravděpodobně problém který pochází někde od těch úžasných procesorů, které použili. Podle mě proto, že se jich asi potřebovali zbavit a jak jinak než v hezké krabičce. Pravděpodobně bude nějaké procento z nich kazové, nebo budou ještě v normě, ale problémem bude telefon jakožto úžasně vodivý hliníkový celek, který rád zatopí ostatnímu HW. Jsou to spekulace, ale ptáme se tady, ptají se na XDA, takže soudruzi asi někde udělali chybu. Při stavění májky jsem třeba potkal týpka, který je se svojí p6 maximálně spokojený.

Co se týče těch ID3 tagů, myslím že se tomu tak říká, těm názvům písniček a tak, mám pocit, že jsem někde zahlídl, že se to řeší, ale nečetl jsem to. Problém je že si nepamatuju, kde jsem to zahlídl a najít to taky nemůže. Na XDA je o P6 asi 37 stran témat, který lidi řeší, teď jsem je zběžně prohlídl a nikde nic nenašel, moc jsem se ale nesnažil. Jestli chceš, zkus to též, ale nezaručuju, že to najdeš a když to nadajdeš, nevím, jestli to tam vyřešili :D mě to dělalo taky, ale neviděl jsem v tom až takovej problém, stejně nevím jak se jmenuje jediná z těch stovek písniček, co poslouchám :D Sry..

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s Bluetooth headset

Příspěvek od mitsuu84 »

O té reklamaci a problémům s LED atd jsi psal tady viewtopic.php?f=26&t=2686
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Odpovědět