Přidej se

Změna priority aplikace fotoaparátu

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
luke.k
Příspěvky: 24
Registrován: 15. 1. 2014 11:00
Zařízení: Huawei Ascend P6
Firmware: B125
Operátor: T-mobile

Změna priority aplikace fotoaparátu

Příspěvek od luke.k »

Zdravím lidičky, možná hloupej dotaz, ale marně se tu o to snažím už nějakou tu chvilku.. je nějakým způsobem možné přehodit prioritu aplikace pro fotoaparát? jde mi o to, že používám JB+ cameru a chtěl bych, aby se mi spouštěla už ze zamykací obrazovky. Tam když přejedu prstem na kameru, tak se zapne stock kamera... jde to vubec, aby se místo toho zapla ta JB camera? a taky bez toho, aby se mazala ta originální aplikace?

Díky

awakened
Příspěvky: 32
Registrován: 15. 11. 2013 14:29
Zařízení: Huawei Ascend P6
Firmware: HYD52ROM (B125)
Operátor: Vodafone

Re: Změna priority aplikace fotoaparátu

Příspěvek od awakened »

Nastavení -> zabezpečení -> nastavení zástupců ;-).

luke.k
Příspěvky: 24
Registrován: 15. 1. 2014 11:00
Zařízení: Huawei Ascend P6
Firmware: B125
Operátor: T-mobile

Re: Změna priority aplikace fotoaparátu

Příspěvek od luke.k »

Aha! tak toto tam nemám, jak to? :D V zabezpečení o zástupcích nikde nic nevidím... mám b125, root, a přes cwm takovou tu systémovou součást Signed_116-SD-w-phoneapk pro změnu primárního úložiště. Myslíte, že by to mohlo mít vliv? mohlo a nemuselo že, jenže zase všechno přeinstalovávat kvůli tomu zástupci se mi nechce :D

awakened
Příspěvky: 32
Registrován: 15. 11. 2013 14:29
Zařízení: Huawei Ascend P6
Firmware: HYD52ROM (B125)
Operátor: Vodafone

Re: Změna priority aplikace fotoaparátu

Příspěvek od awakened »

Mám stejnou konfiguraci jako ty, ROM B125, root, i ten zip flashnutý. Lišíme se jen v recovery, já mám TWRP. To ale jistě nemá žádný vliv. Tudíž netuším, v čem je problém a jak je možné, že tam tu volbu nemáš. Jaký používáš lock screen? Já mám nastavený od Huawei s těmi 4 zástupci.

luke.k
Příspěvky: 24
Registrován: 15. 1. 2014 11:00
Zařízení: Huawei Ascend P6
Firmware: B125
Operátor: T-mobile

Re: Změna priority aplikace fotoaparátu

Příspěvek od luke.k »

Ajo takhle, ono to jde jen u toho čtyřsměrného? :/ já právě používám ten jednodušší dvousměrný a tehdy tam ta možnost chybí, škoda.. Ale díky za reakci!

Odpovědět