Přidej se

Aktualizácia Huawei Ascend P6

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
Uživatelský avatar
mirec17
Příspěvky: 24
Registrován: 3. 4. 2014 23:46
Zařízení: Huawei Ascend P6
Firmware: B510

Aktualizácia Huawei Ascend P6

Příspěvek od mirec17 »

Dnes večer nabehla prvá aktualizácia na moju P6. Má niekto nejaké bližšie informácie o akú aktualizáciu ide? Plus chcem sa opýtať aké máte skúsenosti s aktualizáciami na Huawei, je potrebné urobiť aj zálohu a prípadne reset do továrenskych nastavení? Vďaka
Přílohy
Screenshot_2014-04-03-23-25-04.png
Screenshot_2014-04-03-23-24-54.png

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktualizácia Huawei Ascend P6

Příspěvek od mitsuu84 »

Vítej na fóru ;) .Jde o android 4.2.2 ještě pořád.Ta stejná ROM je i TADY.Jinak přímo v tom screenu je napsaný že máš udělat zálohu a pak po updatu factory reset (tovární nastavení),takže ano.Asi tam sou oproti verzi co máš ted větší změny,kterej factory reset vyžadují ;)
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
mirec17
Příspěvky: 24
Registrován: 3. 4. 2014 23:46
Zařízení: Huawei Ascend P6
Firmware: B510

Re: Aktualizácia Huawei Ascend P6

Příspěvek od mirec17 »

Vďaka za rýchlu odpoveď :-) Tušil som že asi o Android 4.4 nejde pretože tých cca. 200Mb sa mi zdalo veľmi málo :-) uvidím čo táto aktualizácia prinesie v praxi.

Uživatelský avatar
mirec17
Příspěvky: 24
Registrován: 3. 4. 2014 23:46
Zařízení: Huawei Ascend P6
Firmware: B510

Re: Aktualizácia Huawei Ascend P6

Příspěvek od mirec17 »

Takže moje prvé postrehy po pár hodinách používania: Prostredie je plynulejšie, vyriešená je konečne dôležitá chyba: pri funkcií USB OTG keď som zapojil USB kľúč telefón sa reštartoval a až po reštarte sa zobrazil obsah USB kľúča. Momentálne ide všetko ako má. Pribudla konečne možnosť aj online tém,resp. motívov. V Antutu sa skóre pohybuje približne rovnako ako pre aktualizáciou. Zlepšenie hlasitosti pri prehrávaní hudby sa žiaľ ešte nekoná. Výdrž batérie zhodnotiť ešte neviem.

Uživatelský avatar
djmario12
Příspěvky: 11
Registrován: 30. 4. 2014 15:39
Zařízení: Huawei Ascend P6
Firmware: Pamět Hlavě
Operátor: T- Mobile
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktualizácia Huawei Ascend P6

Příspěvek od djmario12 »

ahoj pravě jsi stahuji aktualizaci jak se to instaluje prosím rychlí navod přes kabel pc nebo to mam stahnout do teleforu a potom spustit ??díky

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktualizácia Huawei Ascend P6

Příspěvek od mitsuu84 »

Odkud a jakou verzu stahuješ?Pokud to je OTA update (v telefonu),stáhne se ti to a pak nainstaluje.Pokud stahuješ nějakej firmware z internetu,tak pak rozbalit,složku dload nakopírovat na SD kartu a nainstalovat bud z menu položkou aktualizace a nebo vypnout mobil a zapnout trojhmatem (volume- volume+ a power).A pokud přes HiSuite,tak ten tě navede co dělat dál pak.
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
djmario12
Příspěvky: 11
Registrován: 30. 4. 2014 15:39
Zařízení: Huawei Ascend P6
Firmware: Pamět Hlavě
Operátor: T- Mobile
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktualizácia Huawei Ascend P6

Příspěvek od djmario12 »

díky za pomoct ste tu rychlíci tak ji stahuji tady kliknul jsem hned na první link

viewtopic.php?f=29&t=3091

co znamená dload a jak mám tedy postupovat?? díky

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktualizácia Huawei Ascend P6

Příspěvek od mitsuu84 »

Normálně stáhneš ten firmware,rozbalíš ho a tam bude složka dload.Tu celou složku dload překopíruješ na SD kartu.A pak už bud v nastavení-aktualizace dáš aktualizovat s SD karty a nebo telefon vypneš a zapneš těma třema tlačítkama.Jen doporučuju si vše co potřebuješ zálohovat a pokud máš brandovanej mobil (od operátora),tak z největší pravděpodobností ti zmizne ta lišta s rychlým nastavením (wifi,gps atd).
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
djmario12
Příspěvky: 11
Registrován: 30. 4. 2014 15:39
Zařízení: Huawei Ascend P6
Firmware: Pamět Hlavě
Operátor: T- Mobile
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktualizácia Huawei Ascend P6

Příspěvek od djmario12 »

ano mám telefon od t- mobile original mesíc starý jsem spokojen pěknej telefon jen chtěl bych aktualizovat kvuli baterce moc nevydrží a pak mám jeden problem s kontakty to pak napišu do spravný sekce jen vratmě se takže mi zmizí lišta a proč?? je dobrá a použivám ji nebo mi prosím pěkně poradíš jakou verzi stahnout nebo nestahovat moc se vtěhle večech nevyznám děkuji za pomoct

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktualizácia Huawei Ascend P6

Příspěvek od mitsuu84 »

Tu lištu když zmizne,tak můžeš bud dostat zpět pomocí rootu (přepíšeš složku cust) a nebo ju nahradit nějakou aplikací z Google play,který maj i víc možností,třeba PowerToggles nebo Notification Toggle .A lišta zmizne skrz složku cust,která je upravená od operátora a v těch nebrandovaných verzích je jinak popsaná.Takže jakákoliv jiná ofiko rom která není od t-mobilu,tak tam ta lišta nebude.Jediný jak si ju zachovat,tak používat firmware jen od t-mobilu.
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Odpovědět