Přidej se

vypadávající gps

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
ondras007
Příspěvky: 3
Registrován: 10. 7. 2014 22:05

vypadávající gps

Příspěvek od ondras007 »

Ahoj , P6 mi zničehonic začala ztrácet gps signál, aniž bych s telefonem cokoliv prováděl. S telefonem jsem normálně běhal v kapse a gps mi přesně zaznamenávala pohyb ikdyž jsem třeba přeběhl silnici z jedné strany na druhou. Nyní v kapse není absolutně žádný signál, a když telefon držím v ruce tak mu to taky občas vypadne a hledá neúměrně dlouho. Navigace v autě taky peklo. když stojím na křižovatce tak vůbec netuší na jaké straně stojím a neustále přepočítává... Reklamace nebo to může být sw problém?

Petr Smejkal
Příspěvky: 2
Registrován: 14. 6. 2014 15:03
Zařízení: Huawei Ascend P6
Firmware: B510
Operátor: T- Mobile

Re: vypadávající gps

Příspěvek od Petr Smejkal »

Vyzkoušej toto:
stáhni a nainstaluj tuto appku:

https://play.google.com/store/apps/deta ... tus2&hl=cs

Zapnout wifi a gps. Potom menu - nástroje - správa stavu A - Gps - resetovat - stáhnout. Stahování může trvat klidně 5- 10 minut. Je potřeba mít telefon v otevřené krajině nebo alespoň na balkóně), aby mohl najít veškeré satelity. Přemaže původní hodnoty a pak bez problémů funguje. První vyhledávání trvá hodně dlouho, takže je potřeba trpělivě vyčkat.

ondras007
Příspěvky: 3
Registrován: 10. 7. 2014 22:05

Re: vypadávající gps

Příspěvek od ondras007 »

Díky za radu :) tuhle appku jsem zkoušel, ale k ničemu to bohužel nevedlo, tak jsem udělal hard reset a po dnešnim běhání zase vše ok :)

ondras007
Příspěvky: 3
Registrován: 10. 7. 2014 22:05

Re: vypadávající gps

Příspěvek od ondras007 »

Tak a situace se už zase opakuje. Jako opravdu se mi nechce každý 3 týdny dělat factory reset kvůli posraný GPS. Ale poučil jsem se, že nemám šetřit, nekupovat dementní Android, natož čínskej, ale koupit Iphone a mít po starostech.

Uživatelský avatar
davehanz
Příspěvky: 1247
Registrován: 26. 11. 2012 20:01
Zařízení: iPhone 5,5s,SE,8
Firmware: iOS 10.3.3, iOS11,12
Operátor: Vodafone
Bydliště: Kyjov

Re: vypadávající gps

Příspěvek od davehanz »

Tvuj nazor,ze jo ;-) ja ti muzu rict,ze bych P6 nevymenil ani nahodou....to je zase muj nazor.co treba radna reklamace?factory reset to neresi,tak na co cekat?ja s ni nemam sebemensi problem,ted sem s ni projel krizem krazem cele cechy a moravu a GPS mam 100% ;-)
Naše forum, vaše forum :-)

Odpovědět