Přidej se

špatný zvukový výstup do sluchátek

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
Airo88
Příspěvky: 5
Registrován: 27. 12. 2013 23:04
Zařízení: huawei P6
Firmware: B125

Re: špatný zvukový výstup do sluchátek

Příspěvek od Airo88 »

Jo hod tam kit kat je to nej řešení hraje parádně

Uživatelský avatar
mirec17
Příspěvky: 24
Registrován: 3. 4. 2014 23:46
Zařízení: Huawei Ascend P6
Firmware: B510

Re: špatný zvukový výstup do sluchátek

Příspěvek od mirec17 »

KitKat mám už dávno, ale hlasitosť sa nezmenila vôbec. Pozeral som všade ale pravdepodobne bez ROOTu sa to zmeniť nepodarí :-/

cumbrlik
Příspěvky: 5
Registrován: 10. 7. 2014 19:24
Zařízení: HUAWEI P6

Re: špatný zvukový výstup do sluchátek

Příspěvek od cumbrlik »

Mám stejný problém jako ladislav8, root mám souboty vidím ale nejdou smazat ani přejmenovat, poradí někdo?

Uživatelský avatar
mirec17
Příspěvky: 24
Registrován: 3. 4. 2014 23:46
Zařízení: Huawei Ascend P6
Firmware: B510

Re: špatný zvukový výstup do sluchátek

Příspěvek od mirec17 »

ROOT budeš mať pravdepodobne urobený zle, pretože ja som ho nerobil a mám to ako ty. Čiže súbory vidím, dajú sa skopírovať ale zmazať a premenovať nejdú. ROOT ale zatiaľ robiť nechcem.

cumbrlik
Příspěvky: 5
Registrován: 10. 7. 2014 19:24
Zařízení: HUAWEI P6

Re: špatný zvukový výstup do sluchátek

Příspěvek od cumbrlik »

Tak problém vyřešen, provedl jsem root metodou č. 3 a nešly soubry vymazat i když program hlásil, že je MT rootnutý, pak jsem znovu připojil MT k PC provedl un-root a potom re-root. Root adresář jsem otevřel v root exploreru a soubor asound_UEDGE_ce_NDL.dat odstranil pak restart MT. Zvuk do sluchátek výbrný!!!!! Díky za návod, dobrá práce.

DJRabbitcz
Příspěvky: 9
Registrován: 27. 12. 2013 11:30
Zařízení: Huawei Ascend P6
Firmware: B118

Re: špatný zvukový výstup do sluchátek

Příspěvek od DJRabbitcz »

Tak po více pokusech se mi povedl root přes root genius. Ale ted nevím kde mám hledat ten soubor, jestli v mobilu ve správci souborů, nebo připojit k pc. žádnou složku root jsem nenašel, ve složce system je jen složka media. Tak fakt nevím, prosím poraďte

cumbrlik
Příspěvky: 5
Registrován: 10. 7. 2014 19:24
Zařízení: HUAWEI P6

Re: špatný zvukový výstup do sluchátek

Příspěvek od cumbrlik »

to DJRabbitcz : stahni si root explorer ten to zpřístupní soubory v telefonu stahuj zde https://play.google.com/store/apps/deta ... otexplorer

Root explorer je placená aplikace,takže link na uložto sem nahradil linkem na google play,viz pravidla fóra-Je zakázáno vkládat na fórum jakýkoliv obsah porušující platné zákony a práva (např. warez apod.). .Doporučuju ti znovu si přečíst pravidla fóra a dodržovat je ;) . mitsuu84

DJRabbitcz
Příspěvky: 9
Registrován: 27. 12. 2013 11:30
Zařízení: Huawei Ascend P6
Firmware: B118

Re: špatný zvukový výstup do sluchátek

Příspěvek od DJRabbitcz »

Tak už se mi to povedlo, udělal jsem to přes Root Browser. Ale nějaké výrazné zlepšení jsem nezaznamenal, hlavně ta hlasitost se mi zdá stejná. Zkoušel jsem jak original sluchátka, tak Fatality. Tady je problém i v tom že jsem nedoslýchavý a hudbu jsem slyšel málo (s originál sluchátky), proto jsem to chtěl vyzkoušet, jestli budu slyšet hlasitěji.

pedes
Příspěvky: 24
Registrován: 27. 11. 2013 21:22
Zařízení: sony E, Huawei P6
Operátor: O2

Re: špatný zvukový výstup do sluchátek

Příspěvek od pedes »

Máte-li problém se sluchem, pak je to samozřejmě složitější. Poměrně velký rozdíl je pokud připojíte jiná sluchátka. Nejsem audiofil a tak vám neřeknu zda více či méně ohmů je lépe, ale například se Sennheiser MX 365 je zvuk o dost hlasitější - zkoušeno i s jinými telefony.

DJRabbitcz
Příspěvky: 9
Registrován: 27. 12. 2013 11:30
Zařízení: Huawei Ascend P6
Firmware: B118

Re: špatný zvukový výstup do sluchátek

Příspěvek od DJRabbitcz »

Zdar pedes
koupil jsem si ty sluchátka Sennheiser MX 365 a zvuk je fakt supr !!! ( jen od pohledu mi připadaj obyčejný jak od rákosníků) Tak díky za tip.

Odpovědět