Přidej se

Huawei Ascend P6

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: Huawei Ascend P6

Příspěvek od michalkalensky »

jojo já mám přesně to samí...nevím v čem je chyba! :x

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Huawei Ascend P6

Příspěvek od mitsuu84 »

Už to funguje ;) A koukám,že by měl bejt ještě letos :D
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: Huawei Ascend P6

Příspěvek od michalkalensky »

no konečně...co že najednou už to jde? :lol:

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Huawei Ascend P6

Příspěvek od mitsuu84 »

Nic,měl si špatně zkopírovanej link,nebo spíš link dobrej,ale blbě vloženej,tak sem ho vložil znovu ;)
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: Huawei Ascend P6

Příspěvek od michalkalensky »

Naposledy upravil(a) michalkalensky dne 21. 10. 2013 20:39, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Huawei Ascend P6

Příspěvek od mitsuu84 »

Hele,když to neumíš,tak ty linky dávej normálně za text.Pač zas máš v popisu Ascend P6 a hodí tě to na Cupcake updatu pro české telefony(článek z roku 2009) a druhej link Stránka nenalezena–Error 404
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: Huawei Ascend P6

Příspěvek od michalkalensky »

tak to sem zadej ty a já pak u tebe dám citovat a zjistím co dělám špatně :) Ale všechno dělám dobře! Si dej citovat muj příspěvek :)

tomtomik
Neregistrovaný uživatel

Re: Huawei Ascend P6

Příspěvek od tomtomik »

Caute, vcera sa mi stal zaujimavy problem...po skonceni prehravania videa na youtube ostala cast obrazovky rozpixelovana , jednoducho ostala zrnita obrazovka v strede a vrchna cast pri liste, a bolo to stale az kym som telefon nevypol .... Zatial sa to nezopakovalo :roll

kikina32
Neregistrovaný uživatel

Re: Huawei Ascend P6

Příspěvek od kikina32 »

Ahoj lidičky,vlastníci nebo zájemci o P6,chtěla bych tímto poprosit o radu,ráno si jdu i já již pro svůj nový telefon P6,moc se na něj těším,ale dočetla jsem se,že mnoho z vás mělo problém s notifikační diodou,nemáte někdo tip jak předejít tomu aby s ní problém nebyl?jeden tip zněl že nastavení google učtu je dobré udělat až po plném naběhnutí telefonu v menu,né hned v uvodu když poprvé zapnu tel....a k druhému dotazu,nevím jaká verze firmware zde bude naistalovaná,ale u telefonu s ofiko Českou distribucí je asi každá stejná,tak bych se tímto chtěla optat uživatelů zda ponechat původní verzi,či raději stáhnout nějakou jinou,ale pouze oficialní,jelikož bych nerada nějakým zpusobem poškodila telefon nebo ztatila záruku,ci dokonce přišla např. o Češtinu,děkuji moc předem za rady a tipy :)

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Huawei Ascend P6

Příspěvek od mitsuu84 »

K tomu FW,záleží zda máš volnej prodej a nebo od operátora telefon.A updaty ti nabídne i telefon.U telefonů od operátora to záleží na něm,kdy nějakej uvolní,pokud telefon z volnýho prodeje,mužeš si ho updatovat sama na vyšší verzu,tím že si ju stáhneš z netu ( i tady na fóru jsou ),jen musíš stahovat FW pro evropskej modej a o češtinu nepřijdeš.
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Odpovědět