Přidej se

Huawei Ascend P6

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Huawei Ascend P6

Příspěvek od Exp »

Ahoj. Proximity senzor je u P6 v horní části vedle sluchátka. Ten právě řídí to zhasínání displeje při přiblížení k uchu. Po oddálení by se měl displej zase rozsvítit automaticky. Takže jak už jsi psal, může být buď problém s čidlem (tady by pomohla jedině reklamace) nebo to může být i softwarová závada (pokud to nedělá od záčátku od doby co jste ho koupili, tak zkusit tovární nastavení - tady pozor, protože se smažou data z paměti telefonu, takže kdyžtak zálohovat). Taky to může dělat krycí fólie na displeji (pokud překrývá čidlo) nebo nějaká nálepka. Tady je kdyžtak související téma: viewtopic.php?f=17&t=961
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

awakened
Příspěvky: 32
Registrován: 15. 11. 2013 14:29
Zařízení: Huawei Ascend P6
Firmware: HYD52ROM (B125)
Operátor: Vodafone

Re: Huawei Ascend P6

Příspěvek od awakened »

Díky za rady. Nakonec se naštěstí ukázalo, že je vše v pořádku. Dnes po návratu z práce jsem telefon manželky pořádně odzkoušel a vše funguje tak, jak má.

raado8
Příspěvky: 9
Registrován: 17. 11. 2013 22:30
Zařízení: Huawei Ascend P6
Operátor: gomobil

Re: Huawei Ascend P6

Příspěvek od raado8 »

Zdarec. Pročetl jsem celou tuhle diskuzi a díky za postřehy a rady. S telefonem jsem celkem spokojený ale po přechodu na verzi P6-U06V100R001C00B11 mi také začla vypadávat wifina (jak již někdo tady popsal), Gps fix je pořád špatný (10 min restart někdy pomůže) a také mám problém s aktualizacemi aplikaci, u některých např. Vyhledávání google mi vyskakuje hláška že mám málo místa v interní paměti i když mám 0,5 giga volné. Také mi nejdou přesunout na sd kartu hry RR3 a MC4 i když ve správci aplikací mi toto umožňuje. Dám přesunout na sd kartu a apky zůstanou v interním úložišti. Nevíte co s tím?

Hans99
Příspěvky: 49
Registrován: 27. 10. 2013 12:31
Zařízení: Ascend P6
Operátor: T-mobile

Re: Huawei Ascend P6

Příspěvek od Hans99 »

Zdarec aj já, nemáte někdo tušení, jak v hudebním přehrávači nastavit skladby tak, aby se přehrávaly v albu pěkně popořadě a ne abecedně, zaboha to tam nemůžu nikde najít.
A ještě prosím, v jakém formátu či velikosti musí být obrázek, aby ho přehrávač zobrazil, z 20-ti alb mám pic u jednoho alba, díky.

rado1121
Příspěvky: 6
Registrován: 27. 11. 2013 12:44

Re: Huawei Ascend P6

Příspěvek od rado1121 »

ahoj
mozem mat tento mobil alebo nexus4/lg/ mozete mi povedat ktory z tichto si mam vybrat a preco??

a este jedna otazka ako je to z OTG kablom flesku nacita ?

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Huawei Ascend P6

Příspěvek od Exp »

Ahoj. Záleží čemu dáváš přednost. :) P6 je stylovka, jeden z nejtenších telefonů na trhu. Nexus má zase lepší cenu a je v některých parametrech o trochu lepší (větší vnitřní paměť, ale nemá zas paměťové karty, NFC, podpora HDMI, TV-OUT, o trošku lepší rozlišení displeje, o 100 mAh silnější baterka, aktualizace z první ruky atd.). Jinak parametrově jsou si dost podobní. Kdybych vybíral já a nezáleželo by na ceně, tak beru černý P6. :) Zdá se mi hezčí a funkce které má Nexus navíc nepotřebuju (a ty rozdíly v parametrech nejsou velké). Ale u každého to bude jinak. Každopádně neuděláš chybu ani s jedním.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Huawei Ascend P6

Příspěvek od mitsuu84 »

Třeba ti pomůže srovnání obou vedle sebe http://www.mobilmania.cz/katalog-mobilu ... 21%2c47910 .Jinak já osobně pokud bych chtěl ascend P6,tak bych si asi spíš počkal na P6S.Jednak bude lepší a za druhé určitě srazí cenu klasické P6 dolů o něco.I když čekat furt na něco tak si člověk nekoupí nikdy nic :lol:
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

rado1121
Příspěvky: 6
Registrován: 27. 11. 2013 12:44

Re: Huawei Ascend P6

Příspěvek od rado1121 »

dakujem za odpoved ..
vie mi niekto napisat ako je na tom z DLNA ? cez wifi ak budem hrat hru mozem ju priamo pozerat /cez wifi/na tv? alebo ako ? mam televizor podporujucu dlna a vyuzivam to na prehravanie filmov z mojho servera zyxel 310 cez ftp kabel TV wifi nema.
a da sa k telefonu pripojit fleska ako som sa uz pital popripade ssd disc? dakujem za vase odpovede. ;) aeste jedna otazocka dodavani telefon /novy/ma na sebe nalepenu ochranu foliu ?

rammstein
Příspěvky: 33
Registrován: 2. 11. 2013 10:52
Zařízení: Honor 7
Operátor: O2

Re: Huawei Ascend P6

Příspěvek od rammstein »

Jo k telefonu se dá připojit flashka nebo externí disk.
Nový má na sobě fólii.
DLNA nemam, kde vyzkoušet.

Burys
Příspěvky: 2
Registrován: 25. 11. 2013 19:11
Zařízení: Huawei P6 BLACK
Firmware: B111
Operátor: O2

Re: Huawei Ascend P6

Příspěvek od Burys »

DLNA funguje vyzkoušeno na tv Samsung 6510

Odpovědět