Přidej se

Android 4.4 pro Huawei Ascend P6 po novém roce

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
icask
Příspěvky: 4
Registrován: 17. 6. 2014 18:23
Zařízení: Huawei P6

Re: Android 4.4 pro Huawei Ascend P6 po novém roce

Příspěvek od icask »

Ahoj vsetci. Chystam sa na KK ale mam obavy, ci funguju aplikacie z SD karty. Napr. u LG tablete KK nedovoli aplikaciam presun na SD kartu ani tam ukladat data (par vynimiek je). Prosim prosim napiste ci SD karta funguje rovnako ako na 4.2. Viem, ze na niektorych mobiloch sa SD aj na KK sprava rovnako.

Dik.

MarDiikQ
Příspěvky: 8
Registrován: 19. 6. 2014 15:42
Zařízení: Huawei ascend P6
Operátor: O2
Bydliště: Svatobořice - Mistřín

Re: Android 4.4 pro Huawei Ascend P6 po novém roce

Příspěvek od MarDiikQ »

Zdravím, co jsem tu četl, tak přibližně jsem z toho pochopil, že přístroje od operátorů jsou trošku opožděné s tou aktualizací?? Mám P6-U06V100R001C00B125 , nějak se v tom nevyznám, takže nemám tušení co to vůbec znamená. Všichni venku lítaj s KK a já stále na JB.. Nějaké rady jak na tu aktualizaci? Přijde vůbec na mé zařízení? Díky

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Android 4.4 pro Huawei Ascend P6 po novém roce

Příspěvek od mitsuu84 »

Aktualizace OTA se nabízí lidem co mají firmware B132.JInak KitKat máš TADY a nebo Betu TADY ,takže pokud se ti nechce čekat,aktualizuj ručně.
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

MarDiikQ
Příspěvky: 8
Registrován: 19. 6. 2014 15:42
Zařízení: Huawei ascend P6
Operátor: O2
Bydliště: Svatobořice - Mistřín

Re: Android 4.4 pro Huawei Ascend P6 po novém roce

Příspěvek od MarDiikQ »

Je v tom nějaký rozdíl jestli to udělám ručně nebo mě to mobil nabídne?

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Android 4.4 pro Huawei Ascend P6 po novém roce

Příspěvek od mitsuu84 »

Jedinej rozdíl je v tom,že nemusíš čekat až ti to nabídne telefon formou OTA.Jinej rozdíl tam asi nebude.
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

MarDiikQ
Příspěvky: 8
Registrován: 19. 6. 2014 15:42
Zařízení: Huawei ascend P6
Operátor: O2
Bydliště: Svatobořice - Mistřín

Re: Android 4.4 pro Huawei Ascend P6 po novém roce

Příspěvek od MarDiikQ »

Možná v tom stahování :/ ten update se stahuje 50kb/s neni to nekde na uloztu ten soubor?

Luci
Příspěvky: 5
Registrován: 5. 7. 2014 12:30
Zařízení: Huawei Ascend P6
Operátor: Vodafone

Re: Android 4.4 pro Huawei Ascend P6 po novém roce

Příspěvek od Luci »

Hans99 píše:Taky z toho KK nejsem moc odvázanej, po 5-ti minutách práce (ne hraní) se na něm dají smažit vajca, baterka letí dolů jak sokol při lovu, některé aplikace se vůbec nespustí, protože po přechodu na KK vyžadují ROOT, protože jim pan GOOGLE zakázal přístup k některým funkcím, Sygic všechno přehodil na interní uložiště, na SD kartě to teď nesmí mít.
Na xda řeší na několika stránkách, že Číňáci betu i se všemi bugy prohlásili jako officiál a pustili do světa.
Je fakt, že jsem nedělal factory reset, vestavěná aplikace Backup nic nezazálohuje, protože po přechodu na KK vyžaduje aktualizaci, nevím jak.
Je tam samozřejmě i spousta kladů a novinek, které potěší, ale podle mě to nemají dotažené.
Ptám se, čím tedy nejlíp zálohovat, abych po factory resetu měl vše jako předtím, hlavně teda aplikace?

Tak jsem ráda že nejsem jedina, kdo z toho neskáče tři metry vysoko, taky bych z toho měla volský hned ;) .. o baterce nemluvim.

Uživatelský avatar
davehanz
Příspěvky: 1247
Registrován: 26. 11. 2012 20:01
Zařízení: iPhone 5,5s,SE,8
Firmware: iOS 10.3.3, iOS11,12
Operátor: Vodafone
Bydliště: Kyjov

Re: Android 4.4 pro Huawei Ascend P6 po novém roce

Příspěvek od davehanz »

Nevim no,ja zatim spokojeny jsem a to daleko vic,nez s 4.2 :-)
Naše forum, vaše forum :-)

Uživatelský avatar
Ceon
Příspěvky: 96
Registrován: 15. 6. 2014 16:12
Zařízení: Huawei G7
Firmware: STOCK
Operátor: Vodafone
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Android 4.4 pro Huawei Ascend P6 po novém roce

Příspěvek od Ceon »

Měl jsem v telefonu B112, pak jsem upgradnul na B122, pak B132 kvůli OTA a pak B510. Vše za běhu bez HR. Jediné, co nefungovalo bylo skrývání dolní lišty, ale to zmizelo už při upgradu na B122. Jinak telefon šlapal bez potíží, topil jen lehce při hrách. Po. aktualizaci byl systém super, vše šlapalo jak má, byl jsem s upgradem maximálně spokojený. Teď ho mám v servisu u ID Mrnus z androidfora (prasklé sklo a odloupnutý horní pásek - dva pády ve čtyřech dnech, fakt pech [WHITE SMILING FACE]), takže jsem provedl HR. Až bude opravený, dám vědět, jak se chová po HR.
Using Tapatalk

ziter
Příspěvky: 17
Registrován: 14. 6. 2014 20:44
Zařízení: Huawei P6
Operátor: Vodafone

Re: Android 4.4 pro Huawei Ascend P6 po novém roce

Příspěvek od ziter »

Ahoj, tak se mi nechtelo čekat z B610 jsem instaloval B132, ale zadna aktualizace pres OTA na B510 se nenabizi? Co s tim ?

Odpovědět