Přidej se

Video na P6

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
Chavier
Neregistrovaný uživatel

Video na P6

Příspěvek od Chavier »

Zdravím lidičky. Už asi týden vlastním P6, mimochodem opravdu perfektní nástroj, kdybych napsal telefon, bylo by to málo :-) Jediný s čím teď bojuju je video z našeho foťáku ve formátu AVCHD (.MTS). Video jsou v HD rozlišení. Nainstaloval jsem BS player, MX player (včetně těch blbých virových reklam, což dřív nebývalo) a já nevím co ještě a prostě některý videa se mi nechtějí přehrávat HW, ale jen SW což je hrozná grafika a nepřehrává se celá délka videa, ale jen část. Nevíte co udělat? Stáhnout nějaké kodeky? Všechna ostatní videa .avi a pod jdou v pohodě. Díky za radu.

Chavier
Neregistrovaný uživatel

Re: Video na P6 - .mts

Příspěvek od Chavier »

Tak ještě jednou zdravim. Koukám že jsem diskusi moc nerozjel, každopádně jsem vyřešil ten největší problém. Jak se mi některá videa přehrávala jen SW a ne HW, tak to je tak, že někdy to video šlo hezky HW a napodruhé spuštěné už třeba jen SW. Todle přepínání dělá totiž výkon telefonu, což omezuje aplikace ve správci telefonu Správce nabíjení. Protože jsem měl inteligentní režim, tak to video šlo někdy tak a jindy tak, pokud dám normální režim, je vše v pořádku a přehrává se vše krásně čistě HW. Jediný na co jsem stále nepřišel je, že všechna videa ve formátu AVCHD (.MTS) se přehrávají až od cca šesté vteřiny, alespoň tak mi to dělá MX player. BS player zase v součastnosti nepřehrává AC3 zvuk, takže šel z telefonu pryč.

Uživatelský avatar
Paja
Příspěvky: 121
Registrován: 8. 1. 2013 0:10
Zařízení: Huawei P9 lite
Operátor: Vodafone

Re: Video na P6

Příspěvek od Paja »

díky za tim :- aspoň vím co a jak s videama :-) jakou máš romku?

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Video na P6

Příspěvek od Exp »

Ahoj. Díky za užitečné info o vyřešení problému. :) Zkoušel jsi nějaké jiné přehrávače kromě BS a MX?
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Odpovědět