Přidej se

Jas - problém s nastavením

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
Uživatelský avatar
Paja
Příspěvky: 121
Registrován: 8. 1. 2013 0:10
Zařízení: Huawei P9 lite
Operátor: Vodafone

Jas - problém s nastavením

Příspěvek od Paja »

Ahoj chtěla bych poprosit o zkušenosti s nastavením jasu v tomto modelu telefonu,nevím zda mám něco nastaveno špatně,ale předem píši že automatický jas mám vypnutý a nepoužívám jej,jak všichni víme P6 má několik přednastavených profilu kde si můžeme dle libosti upravit jak jas tak i ostatní položky jako hlasitost médii,vyzvánění atd.mě ale tropí problémy právě zmíněný jas.nejčastěji používám profil NORMÁLNÍ, kde jsem si přizpůsobila jas zhruba na 75% jenže minimálně jednou za den během používání telefonu mi najednou ztmavne display a když se blíže podívám na nastavení jasu v nastaveném profilu,vidím že mi klesl na pouhých 21%,mám vysledováno že je uplně jedno zda zrovna hraji hru,či telefonuji nebo píši sms,či snad brouzdám po netu,zajímavé je, že vždy jas klesne na stejnou již zmíněnou hodnotu 21% podotýkám, že co se týče uspory baterie mám inteligentní režim vypnutý,máte někdo radu či zkušenost co s tím? děkuji
Naposledy upravil(a) Exp dne 6. 3. 2014 11:56, celkem upraveno 2 x.
Důvod: Upraven název tématu. Viz pravidla fóra.

ottoman
Příspěvky: 1
Registrován: 6. 3. 2014 11:21
Zařízení: Hjůvej P6
Firmware: B125

Nechtěnné snížení jasu (hlavně u her)

Příspěvek od ottoman »

Zdravím,
stavá se mi pravidelně u hraní her (je celkem jedno zda je to 3D či plošinovka) že se samovolně sníží jas displaye...
Automatické nastavení jasu mam vypnuté, profil normální (100% jas) a správce nabíjení nastaveného na Normální.
Při běžném používání mobilu se to myslím stalo jen asi jednou.

Nestává se vám to také?

Nepoužívám Emotikon ale GO Launcher ale to s tím myslím ani nesouvisí.

Dík

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Nechtěnné snížení jasu (hlavně u her)

Příspěvek od Exp »

Ahoj. Launcher by s tím souviset neměl, ale pro jistotu můžeš zkusit nějaký jiný z Google Play (např. Holo, Apex, Nova apod.) nebo ten originální od Huawei. Pokud máš vypnutou automatickou regulaci jasu, tak by to dělat nemělo. Zkus ten jas stáhnout ze 100% na nějakou jinou hodnotu jestli to třeba nepomůže. S tímto jsem se zatím nesetkal.

EDIT: Ještě mě napadlo, že by to mohla dělat nějaká přidaná aplikace na řízení spotřeby, profily atd. Ale o tom bys asi věděl.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: JAS - PROBLÉM S NASTAVENÍM

Příspěvek od mitsuu84 »

Původní téma viewtopic.php?f=11&t=3021 sloučeno s tímhle dříve založeným a s obdobným problémem :D
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Odpovědět