Přidej se

Huawei Ascend P6 těsně před výbuchem

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Huawei Ascend P6 těsně před výbuchem

Příspěvek od mitsuu84 »

:lol: :lol: :lol: :lol: to sis rovnou měla koupit nějakej voděodolnej :lol:
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
Paja
Příspěvky: 121
Registrován: 8. 1. 2013 0:10
Zařízení: Huawei P9 lite
Operátor: Vodafone

Re: Huawei Ascend P6 těsně před výbuchem

Příspěvek od Paja »

ne ne ne,tohle je telefonek pro mě, hezčí jsem nikdy neměla :-)

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Huawei Ascend P6 těsně před výbuchem

Příspěvek od mitsuu84 »

To ti věřím :twisted: Takže pořád tě nadšenost a spokojenost drží?
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
Paja
Příspěvky: 121
Registrován: 8. 1. 2013 0:10
Zařízení: Huawei P9 lite
Operátor: Vodafone

Re: Huawei Ascend P6 těsně před výbuchem

Příspěvek od Paja »

jo jo pořád ano :-) nooo a ted jsem koukala na náhled verze androidu kitkat 4.4 a vypadá moc pěkně tak snad se opravdu dočkáme :-), a co ta otázečka o nadšenosti? :-)

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Huawei Ascend P6 těsně před výbuchem

Příspěvek od mitsuu84 »

Dočkáte,jen není známo kdy.V lednu by měla update dostat čína a pak snad to pojede už rychlo aj mimo čínu s google funkcema :D No že si pořád nadšená z P6tky :lol:
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
Paja
Příspěvky: 121
Registrován: 8. 1. 2013 0:10
Zařízení: Huawei P9 lite
Operátor: Vodafone

Re: Huawei Ascend P6 těsně před výbuchem

Příspěvek od Paja »

a neměla bych být ? :-D tak já jsem běžný uživatel,nechci od telefonu extra vykony a nejsem na něm 24 hod denně,to co od něj chci splnuje,navíc krásně vypadá a má krásné barvy,neseká se,je dost hlasitý a i fota se mi zatím daří,takže až na drobné blbustky se kterými si občas nevím rady ( ty víš o čem mluvím) maximální spokojenost :-) ale pokud budu mít moznost něco vylepšit tak do toho půjdu vždy :-), jen doufám že novým androidem v budoucnu nedopadnu tak jako u G300 aktualizací na ICS to byla šílenost :-D

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Huawei Ascend P6 těsně před výbuchem

Příspěvek od mitsuu84 »

Hele já nevím,segra měla G300 od vodafonu a VF ICS děs,přehrál sem jí to general verzou ISC a byla spokojená a kdyby ju nereklamovala a nevrátili jí peníze s tím,že nemaj náradní díly,má ju doted.I když ted je ráda že má Y300 :lol: A P6 si myslím že vyhovuje i náročnějším uživatelům a updatu bych se nebál,že by byl nějakej problém jak u G300,kde mnozí na ICS nadávaj.Výkonu má P6 dostatek a KitKat je odladěnej tak ,aby svižně jel i na starších slabších strojích s 512mb ramkou,takže obavy nejsou namístě z updatu na P6.Ted jen počkat jak rychlo se s tím porvou a kdy bude dostupnej KitKat i u nás (nebo jinde s možností stáhnutí a ručního updatu)
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
Paja
Příspěvky: 121
Registrován: 8. 1. 2013 0:10
Zařízení: Huawei P9 lite
Operátor: Vodafone

Re: Huawei Ascend P6 těsně před výbuchem

Příspěvek od Paja »

no já nevím ale já teda i přítel jsme s ICS na G300 měli velký problém a to i s verzí GV,ze začátku vždy šlpala,ale pak po nějakem čase strašně zasekaná,a nepohlo nic jiného než tovární reset,...no vidíš mě se ani ještě z Vodafonu neozvali jak to s mojí G300 vypadá...je fakt že maj ještě 8 dní čas na reklamaci,ale sám na prodejně mi říkal že do 14 dnu mi dá vědět že jsou rychlíci,takže nevím....a hlavní problém byl s mizejícím vyzváněním atd....ale to patří asi do jiné diskuze vid, :-) nooo každopádně doufám že problém s baterii či něčím jiným mě v blízkém budoucnu nepotká a budu se moci těšit na další update od Huawei (jak říká muj tatínek ten tvů HŮJŮ) přinese :-)
PS: k tomu zahřívání,ti můžu říci že když jsem dnes byla venku a byly asi 4 stupně nad nulou,naopak telefon celkem dost chladil v rukou,v zimě asi k němu budu přimrzat :-D

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Huawei Ascend P6 těsně před výbuchem

Příspěvek od mitsuu84 »

Mizející vyzvánění je tím že jsou MP3 na kartě a po připojení sd kary k pc se karta odpojí od telefonu a telefon nemá z čeho vzít melodie,tak si je sebere a nastaví ze systému.Tak hliník dobře odvádí teplo a v zimě tě bude studit,ale tak P6 se dá ovládat i v rukavicích ne?Pokud nemá člověk nějaký festovní palčáky :lol:

Jinak pokud máš nějaký pěkný fotky krajinky nebo cokoliv,můžeš se pochlubit tady viewtopic.php?f=26&t=1737 , to stejný s videem ;)
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
Paja
Příspěvky: 121
Registrován: 8. 1. 2013 0:10
Zařízení: Huawei P9 lite
Operátor: Vodafone

Re: Huawei Ascend P6 těsně před výbuchem

Příspěvek od Paja »

ale zajímavé je že u P6 se mi mizení vyzvánění neděje ani po připojení k PC kabelem, fotečky nějaké mám,ale spíše nez krajinky tak kravinky :-D spíš mi tak občas trochu hrabe a fotila jsem obývak v různém světle a pořád dokola moje zvířectvo :-D to asi nikoho nezajímá ale dík za typ :-D, a palčáky fakt nemám,každopádně určitě rukavice vyzkouším,i když vlastně už jsem zkoušela pracovní latexové rukavice v práci a to šlo velmi dobře,na předchozím modelu telefonu to nešlo

Odpovědět