Přidej se

Jak zprovoznit widget na lockscreenu od DashClock Widget?

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
TunerM
Příspěvky: 2
Registrován: 19. 12. 2013 18:45
Zařízení: Huawei Ascend P6

Jak zprovoznit widget na lockscreenu od DashClock Widget?

Příspěvek od TunerM »

Čau, mám telefon Huawei Ascend P6 - android 4.2.2 a vůbec nevím jak mám widget od DashClock aktivovat. Pár lidí mě radilo, že mám přímo v lockscreenu widget nastavit, ale já tam tu možnost vůbec nemám. Je možný, že na mobilu od Huawei prostě tato aplikace a jakákoliv úprava lockscreenu není možná? Jestliže ano, jde to nějak obejít? Děkuji za všechny tipy a rady :D

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak zprovoznit widget na lockscreenu od DashClock Widget

Příspěvek od mitsuu84 »

Já si myslím že na vestavěným huawei lockscreenu možnost přidávat widgety není,změníš max pozadí plochy a nebo styl zámku a zkratky v něm.Abys moh použít i widgety,musel by sis asi stáhnou na Google play nějakej jinej lockscreen.
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: Jak zprovoznit widget na lockscreenu od DashClock Widget

Příspěvek od michalkalensky »

widgety v lockscreenu jsou ve všech prístojích co mají 4.2 JB a výše :)

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak zprovoznit widget na lockscreenu od DashClock Widget

Příspěvek od mitsuu84 »

V čistým androidu ne?V EmionUi a tom huawei launchru to tuším nejde.Kdyby jo,tak by si ho tam dal.Pokud v nastavení lockscreenu není nikde položka přidat widget tak ho nepřidá ;)
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: Jak zprovoznit widget na lockscreenu od DashClock Widget

Příspěvek od michalkalensky »

mno hele mělo by to být i v huawei :)

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak zprovoznit widget na lockscreenu od DashClock Widget

Příspěvek od mitsuu84 »

Podle mě to je vlastnost defaultního lockscreenu,v Huawei je ale upravenej(takže jinej) aby ladil s EmotionUi nebo nevím čím :D .
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

TunerM
Příspěvky: 2
Registrován: 19. 12. 2013 18:45
Zařízení: Huawei Ascend P6

Re: Jak zprovoznit widget na lockscreenu od DashClock Widget

Příspěvek od TunerM »

Čau, díky moc za rady, už jsem to vyřešil! :-)

Jak už tu bylo řečeno, tak na tomto telefonu do lockscreenu widgety přidávat nejdou. Kdo ale bude chtít si design lockscreenu upravit podle sebe, tak je na to parádní aplikace: WidgetLocker (https://play.google.com/store/apps/deta ... cker&hl=cs) se kterou se to dá dost dobře zmáknout. Pak už není problém si přidat widget DashClock - to jsem chtěl a mám ho tam :-) Takže za mě spokojenost! :-)

Se spojením WidgetLockeru a Ultimate custom widgetu (UCCW) se toho dá vykouzlit kotel a ten kdo si potrpí na designu, tak si určitě najde svoje. Zde má týpek spoustu návodů, tak doporučuji mrknout: http://www.youtube.com/user/mycolorscreen

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak zprovoznit widget na lockscreenu od DashClock Widget

Příspěvek od mitsuu84 »

Takže sem měl pravdu že jedine stahnout na gplay jinej :-D. Jinak ten widgetlocker je perfektni,sem ho dřív používal a je tam plno možností jak si zamykaci obrazovku vyladit fakt dle libosti ;-)
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Odpovědět