Přidej se

Problém s kompatibilitou

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
Divad
Příspěvky: 1
Registrován: 24. 12. 2013 22:42
Zařízení: Huawei Ascend P6
Operátor: Telekom

Problém s kompatibilitou

Příspěvek od Divad »

Zdravím,
dostal som pod stromček nový Huawei Ascend P6... Po mojej starej Xperii mini Pro, ktorá už nezvládala ani prehliadač spustiť to bola príjemná zmena... ALE zistil som že na Google Play s ňou nie sú skoro všetky hry podporované... Napríklad Dead Trigger 2, GTA San Andreas, Asphalt 8, Modern Combat 4, 6 guns... atď... Proste skoro všetky hry, ktoré som vyskúšal... Naozaj nie sú tieto hry podporované modelom P6, alebo je problém len v mojom mobile? Plus keď sa mi náhodou aj podarilo nájsť hry, ktoré sú kompatibilné, tak mi vyhodilo po inštalácii chyby... Ako napríklad Overkill 2, Respawnables... Jediná hra ktorú sa mi sem podarilo hodiť a aj spustiť je zatiaľ Dead Trigger :D... Ak by ste vedeli nejako pomôcť, tak Vám budem nesmierne vďačný...
Ďakujem :D

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s kompatibilitou

Příspěvek od mitsuu84 »

Ono podle mě tím,že ascend P6 je furt poměrně novej telefon a ty hry sou taky nový,takže nejsou kompatibilní se všema strojema.Ale to podle mě vyřeší updaty těch her,takže ti určitě pak půjdou ;)
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Odpovědět