Přidej se

aktualizace sw ?

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
Luci
Příspěvky: 5
Registrován: 5. 7. 2014 12:30
Zařízení: Huawei Ascend P6
Operátor: Vodafone

aktualizace sw ?

Příspěvek od Luci »

Dobrý den,
mam problém s novou verzí androidu, a jsem zoufalec a už fakt nevim co s tím :D ...
Zaktualizoval se mi cca 14 dní zpátky, na tu 4,4, ale jsem z toho zoufalá. Nový věci, nové menu, nová klávesnice, další vymoženosti co se týkají nastavení, dle mě, i plno věcí co jedou v pozadu a spustenym telefonem. A o co hůř .. vydrž baterie .. nevim zda telefonem nebo cim, al ten vzhled se mi nelíbí. U starhého vydrz baterie dva dny, ted kazdy den nabijim, pres noc půl baterky v haji... ( zapla wifi ) ... mela jsem u stare verze zaplej inteligentni vydrz baterie, a pouziti telefonu bylo stejne jako tedka, coz znamena, wifi, internet, msg, sms, volani, fb ... nic vic nic min, a vydrzel dva dny, tedka ho tam dat nemuzu, protoze osekana verze jsou kontakty, sms, a volani. vyuzivam spise msg. . . nevim co s tim, a jeste horsi je to ze mam telefon v zaruce, mam ho kratce, cca dva mesice .. poradi mi někdo prosim co s tim? jeslti do prodejny s tim na reklamaci ? .. vim ze vracenim na starej sw je ztrata zaruky, a za ty penize co jse za nej dala mi to nestojí..
děkuju moc

Uživatelský avatar
Ceon
Příspěvky: 96
Registrován: 15. 6. 2014 16:12
Zařízení: Huawei G7
Firmware: STOCK
Operátor: Vodafone
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: aktualizace sw ?

Příspěvek od Ceon »

Udělala jsi před instalaci Hrad Deset? Návratem na starší se záruku neztratíš, ale není to úplně jednoduché...
Using Tapatalk

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: aktualizace sw ?

Příspěvek od mitsuu84 »

Jak píše Ceon,pokud si neudělala factory reset před aktualizací,mohlo by to způsobovat ty problémy.Udělal bych factory reset (napřed si důkežitý věci zálohuj) a pak by to mělo bejt o.k.Zatím si nikdo na KitKat na P6 nestěžoval a vesměs sou všichni s tou verzou spokojeni.A v KitKatu je režis spotřeby Normální,Inteligentní a pak Ultra a to je očesanej profil,kterej drží jen hovory a sms a data atd vypne aby se šetřila baterka (doporučuje se zapínat když je mobil skoro vybitej,protože na ULtra režim vydrží dlouho ještě).
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Luci
Příspěvky: 5
Registrován: 5. 7. 2014 12:30
Zařízení: Huawei Ascend P6
Operátor: Vodafone

Re: aktualizace sw ?

Příspěvek od Luci »

No nedělala jsem prave nic, protoze mi někdo psal ze tim ztratim zaruku na telefon, kdyz to dam zpatky do starsi verzer androidu, ze se to musi cracknout nebo co, tak se toho docela bojim, mam telefon dva mesice teprve.

Uživatelský avatar
Ceon
Příspěvky: 96
Registrován: 15. 6. 2014 16:12
Zařízení: Huawei G7
Firmware: STOCK
Operátor: Vodafone
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: aktualizace sw ?

Příspěvek od Ceon »

Nesmysl. Zazálohuj všechny data a v Nastavení dej Obnovit tovární nastavení, telefon se restartuje a nainstaluje Ti B510 na "čistý" telefon.
Using Tapatalk

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: aktualizace sw ?

Příspěvek od mitsuu84 »

Po factory resetu (hard resetu) se firmware neinstaluje ;) .Factory reset jen smaže veškerý uživatelský aplikace,nastavení,google učet atd atd,prostě se hodí to továrního nastavení.
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
Ceon
Příspěvky: 96
Registrován: 15. 6. 2014 16:12
Zařízení: Huawei G7
Firmware: STOCK
Operátor: Vodafone
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: aktualizace sw ?

Příspěvek od Ceon »

To jistě, jenže to už bude ta mnou zmiňovaná B510 (KitKat 4.4.2) a ne JellyBean 4.2.2, který byl na telefonu původně. To jsem měl na mysli [WHITE SMILING FACE]
Using Tapatalk

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: aktualizace sw ?

Příspěvek od mitsuu84 »

Jo,firmware zůstane ten,co tam má,takže B510.jen komplet smazaný data atd,což by mohlo pomoct.V servise to nedělaj jinak,napřed udělaj factory reset a když nic,tak přehrajou firmware a když ani to nepomůže,tak pak možná hledaj jinší závadu :lol:
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Luci
Příspěvky: 5
Registrován: 5. 7. 2014 12:30
Zařízení: Huawei Ascend P6
Operátor: Vodafone

Re: aktualizace sw ?

Příspěvek od Luci »

ja nechci ten kitkat nechat :) obnovu tovarniho nastavení jsem už dělala, hned jak jsem tam mela tohle :D ...

Luci
Příspěvky: 5
Registrován: 5. 7. 2014 12:30
Zařízení: Huawei Ascend P6
Operátor: Vodafone

Re: aktualizace sw ?

Příspěvek od Luci »

chci jen vědět, jestli jde dát zpatky ten co jsem tam měla? Jak ? a jestli tim neztratim záruku na telefon, kdyz je ta aktualizce ofico vydaná.

Odpovědět