Přidej se

Jak na složky

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
koubis17
Příspěvky: 2
Registrován: 22. 8. 2014 21:59
Zařízení: Huawei Ascend P6
Operátor: T-mobile

Jak na složky

Příspěvek od koubis17 »

Zdravím :) Telefon mi přišel v úterý a zatím jsem nepřišel na to jak bych si mohl stažené apky uklidit do jedné složky abych jich neměl milion rozházené všude možně. Spíš se bych se chtěl zeptat jak se ty složky vytvoří a zda-li je to vůbec možné ? :)

Uživatelský avatar
Ceon
Příspěvky: 96
Registrován: 15. 6. 2014 16:12
Zařízení: Huawei G7
Firmware: STOCK
Operátor: Vodafone
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak na složky

Příspěvek od Ceon »

Dej jednu ikonu na druhou, vytvoří se složka, obsahující obě ikony. Můžeš ji pak pojmenovat. Další úkony přidáš přetažením.
Using Tapatalk

koubis17
Příspěvky: 2
Registrován: 22. 8. 2014 21:59
Zařízení: Huawei Ascend P6
Operátor: T-mobile

Re: Jak na složky

Příspěvek od koubis17 »

Dík za rychlou odpověď :) A omlouvám se pokud to tu někde bylo.

Uživatelský avatar
hanicka
Příspěvky: 44
Registrován: 11. 4. 2014 14:19
Zařízení: huawei ascend p6
Operátor: T mobil

Re: Jak na složky

Příspěvek od hanicka »

:D :D Zdravím, jde to takhle i s fotkama?nemůžu přijít na to jak si určité fotky dát do jedné složky, potřebovala bych fotky s textem dostat na jedno místo, abych to nemusela hledat v galerii mezi fotkama :),že mi určitě poradíte kucííííí:),předem díky

Uživatelský avatar
Ceon
Příspěvky: 96
Registrován: 15. 6. 2014 16:12
Zařízení: Huawei G7
Firmware: STOCK
Operátor: Vodafone
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ceon »

To by mělo jít bez problémů v jakémkoliv souborovém manažeru (ES file explorer, Astro atd).

Uživatelský avatar
hanicka
Příspěvky: 44
Registrován: 11. 4. 2014 14:19
Zařízení: huawei ascend p6
Operátor: T mobil

Re: Jak na složky

Příspěvek od hanicka »

:shock: :shock: :shock: to je jako něco co si musím stáhnout do telefonu?? ;)

Uživatelský avatar
Ceon
Příspěvky: 96
Registrován: 15. 6. 2014 16:12
Zařízení: Huawei G7
Firmware: STOCK
Operátor: Vodafone
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ceon »

Můžeš použít Správce souborů, nebo jak se to jmenuje, měla by to být androidí aplikace, která je v základu.

Uživatelský avatar
hanicka
Příspěvky: 44
Registrován: 11. 4. 2014 14:19
Zařízení: huawei ascend p6
Operátor: T mobil

Re: Jak na složky

Příspěvek od hanicka »

tak správce souborů jsem zkoumala,ale prostě jsem to nevyzkoumala, stáhla jsem si total comander,zatím to jen zkouším, ale nevím představuju si nebo spíš potřebuju,prostě určité fotky z galerie dát do jedné složky,abych měla jen ikonu a hned byla v těch fotkách,musím se pořád učit :D , pořád učit :D :D

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: Jak na složky

Příspěvek od Puget »

Tak na složky, můžeš použít ES File Explorer, telefon můžeš připojit do počítače, abys byla zvyklá na prostředí v jakém pracuješ běžně, fotky dát do nějaké složky a pak si pamatovat kam jsi ji dala a v telefonu si najít to složku a můžeš si na ni hodit rychlý přístup/odkaz na plochu a přistupovat do složky na jedno "tapnutí".

Jestli jde o složky v galerii, tak tam bude pravděpodobně taky přístup k složkám, které sis vytvořila, alespoň v Xperii to tak mám, nepamatuji si jak to bylo v Huaweiských galeriích.
>viz. screen
Spoiler: zobrazit obsah
Obrázek
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Uživatelský avatar
Ceon
Příspěvky: 96
Registrován: 15. 6. 2014 16:12
Zařízení: Huawei G7
Firmware: STOCK
Operátor: Vodafone
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Jak na složky

Příspěvek od Ceon »

Stáhni si ES file explorer, nainstaluj. Otevři ho. Vytvoř složku v místě, které se Ti líbí. Vlez do složky DCIM, kde jsou uložené fotografie. Vyber fotografie, které chceš. Dej "Kopírovat". Vlez do Tebou vytvořené složky. Dej "Vložit". Klikni na ikonu "Domů". Podle toho, jaký launcher používáš, přidej na plochu Widget nebo Zástupce a vyber ES file explorer a v něm pak Tebou vytvořenou složku. Stejný postup jako ve Windows s Průzkumníkem...

Odpovědět