Přidej se

Sekání hry

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
krucinal
Příspěvky: 1
Registrován: 27. 12. 2014 16:30

Sekání hry

Příspěvek od krucinal »

Zdravím,

koupil jsem manželce P6, ale bohužel vidím, že se jí tam poměrně dost seká hra : Shark Evolution. Dcera má poměrně starý Huawei Honor 2 a tam jí jde tato hra mnohem plynuleji. Máte někdo prosím radu co s tím?

ROM na to nemá vliv, zkoušel jsem asi 5 druhů a je to stále stejné.

Díky

Roguetroper
Příspěvky: 5
Registrován: 25. 11. 2014 17:19
Zařízení: Huawei p6
Firmware: B520
Operátor: T-MOBILE

Re: Sekání hry

Příspěvek od Roguetroper »

Hru jsem schvalne stahl a vyzkousel a videl bych to na spatnou optimalizaci hry...dale bych rekl ze p6 neni zrovna herni stroj ikdyz podle hardwaru by mohl byt dale je obrovsky problem prehrivani takze takova jednoducha farma HAY DAY se mi dokaze pekne kousat a to nemluvim o tom ze po par desitkach minut hrani mi telefon vyflusne hlasku ze se prehriva ... takze telefon potencial ma ale spise po designove strance :(

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Sekání hry

Příspěvek od mitsuu84 »

Hlavní problém je v CPU a GPU.Hry nejsou optimalizovaný na SoC K3V2E.Měl sem Honora 2 se SoC K3V2 a některý hry na něm běžely daleko hůř,jak na parametrově o dost slabším Ascendu Y300.Telefon jako Honor 2 nebo P6 maj výkon,ale špatnou podporu,protože vývojáři se soustředí hlavně na GPU jako Adreno,Mali a pod a CPU Qualcomm,MediaTek a pod.Takže je sice fajn mět 4 jádro a 16ti jádrovou výkonoou grafiku,ale hry na tom jedou hůř jak na dvoujádru a GPU adreno 203.
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Odpovědět