Přidej se

problémy s nabíjením

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
rainDrop
Neregistrovaný uživatel

problémy s nabíjením

Příspěvek od rainDrop »

Ahoj, mám takový nepříjemný problém. Asi před týdnem, když jsem šel spát jsem dal svůj P6 na nabíječku, jako každej večer, a ráno, když jsem si jej chtěl vzít do práce, byl totálně vybitej. Od té doby mi telefon po připojení kabelu (ať k pc, tak k zasuvce) cca pul sekundy nabíjí, a pul sekundy ne, a pořád se to opakuje. Tím pádem se telefon nenabije ani za delší dobu, jelikož pokaždé když se zapne nabíjení tak se rozsvítí i displej, a to defakto telefon vybíjí rychleji než se nabíjí. Jediná možnost jak telefon nabít je vypnout ho, a dát ho nabíjet, a tím ho nabiju na cca 40 procent za celou noc. zanesl sem ho do opravnu (do třech už vlastně) a všude si mysleli ze to je problém konektoru, ale to pak všude vyloučili a neví co s tím. Neměl někdo stejný problém nebo neví někdo co bych s tím mohl udělat ? zkusil jsem i faktory reset a nepomohlo.... kdyby šlo alespon vypnout to rožínání displeje pokažde když se na tu pul sekundu nabíjí, tak bych to s ním ještě chvíli přežil jelikož jezdím furt autem a mohl bych ho mít na nabíječce. Díky všem .

Uživatelský avatar
Mr.Oizo
Příspěvky: 732
Registrován: 2. 3. 2013 9:46
Zařízení: Huawei Nova 3

Re: problémy s nabíjením

Příspěvek od Mr.Oizo »

Zkoušel jsi třeba jinou baterii? Pokud by byla vadná a byl na ní nějaký zkrat mohla by to dělat i baterka.

Uživatelský avatar
davehanz
Příspěvky: 1247
Registrován: 26. 11. 2012 20:01
Zařízení: iPhone 5,5s,SE,8
Firmware: iOS 10.3.3, iOS11,12
Operátor: Vodafone
Bydliště: Kyjov

Re: problémy s nabíjením

Příspěvek od davehanz »

Baterku si sám ale nevymění
Naše forum, vaše forum :-)

raindrop
Neregistrovaný uživatel

Re: problémy s nabíjením

Příspěvek od raindrop »

jj baterka je integrovana

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: problémy s nabíjením

Příspěvek od Exp »

Ahoj. Co nabíjení přes USB v počítači? Tím bys vyloučil závadu nabíječky. Pak kdyžtak zkus pro jistotu ještě jinej USB kabel. Podívej se do toho konektoru, jestli tam není prach nebo něco nalitýho apod.

Nová baterka jde koupit třeba v Mobilmaxu za 268 kč nebo na Ebay. Ale nemusí to být problém baterky a musíš rozebrat telefon no, to je právě ta nevýhoda vestavěných baterií. Telefon teda nejspíš v záruce nemáš, tak tady jsem kdyžtak přidal návod na rozebrání, je tam vidět i to vytažení baterie: viewtopic.php?f=28&t=4663

Může to být taky nějaká vada na desce a s tím už doma nic neuděláš. Pak jedině třeba koupit nějakej poškozenej (s prasklým displejem ap.) a vyměnit desku.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Danny.cz
Neregistrovaný uživatel

Re: problémy s nabíjením

Příspěvek od Danny.cz »

Ahoj,potřebuju pomoct
Mobil Lenovo A6000. Mám ho asi půl roku a blbne mi nabíjení. Telefon dám do nabíječky a nabíjí se pomalu. Zrovna teď je na nabíječce a vůbec se nechce nabíjet. Má 0% a nechce se zapnout :? .
Poradíte mi??

Odpovědět