Přidej se

Problém s root Huawei P6

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
Adam1176
Příspěvky: 8
Registrován: 13. 3. 2016 15:52
Zařízení: Apple iPhone 6S
Firmware: iOS 12.1.4
Operátor: T-Mobile

Problém s root Huawei P6

Příspěvek od Adam1176 »

Čaute všichni, nedávno jsem začal toužit po čistém Androidu 5 Lollipop do Huawei P6, tak jsem si přečetl pár návodu, jak to udělat, začal jsem rootem telefonu, ten se povedl, dále jsem chtěl nainstalovat CWM recovery, ale to se mi nepodařilo, ani jsem ho nikde nenašel ke stáhnutí, tak jsem zkusil z obchod play jednu aplikaci na recovery(bohužel si nepamatuju název), aplikaci jsem spustil, ukázalo mi to, že recovery byl úspěšně nainstalován a jestli chci jít do recovery módu, dal jsem, že ano, mobil se vypnul, zapnul a zůstal viset na Huawei Ascend, tak jsem ho vypnul, zkusil zase zapnout, ale od té doby se mobil pokaždé zapne, ukáže logo Huawei Ascend, chvíli se jakože zapíná, ale hned potom se displej zase vypne a dál nic, zkoušel jsem v recovery REBOOT SYSTEM NOW i obnovit tovární nastavení, ale nic nepomohlo, nenačte se ani s SD kartou, ani bez ní, nwm co s tím, prosím, pomozte mi.

Adam1176
Příspěvky: 8
Registrován: 13. 3. 2016 15:52
Zařízení: Apple iPhone 6S
Firmware: iOS 12.1.4
Operátor: T-Mobile

Re: Problém s root Huawei P6

Příspěvek od Adam1176 »

PS: v mobilu mám systém Huawei EMUI 3.0 b708

Uživatelský avatar
RaduzR
Příspěvky: 331
Registrován: 14. 1. 2014 20:14
Zařízení: Huawei P9 lite,Huawei Y6 CM 13
Firmware: EMUI 5, B380 root
Operátor: T-Mobile,O2
Bydliště: Hodonice

Re: Problém s root Huawei P6

Příspěvek od RaduzR »

Co tam máš z recovery ?
Huawei Y6 CM 13
Huawei P9 lite B380 root

Adam1176
Příspěvky: 8
Registrován: 13. 3. 2016 15:52
Zařízení: Apple iPhone 6S
Firmware: iOS 12.1.4
Operátor: T-Mobile

Re: Problém s root Huawei P6

Příspěvek od Adam1176 »

To praveze nevim, aplikace pry neco nainstalovala, ale nwm co a vsechno jsem delal pres klasicky android recovery pres trojhmat tlacitko power + volume up + volume down

Uživatelský avatar
RaduzR
Příspěvky: 331
Registrován: 14. 1. 2014 20:14
Zařízení: Huawei P9 lite,Huawei Y6 CM 13
Firmware: EMUI 5, B380 root
Operátor: T-Mobile,O2
Bydliště: Hodonice

Re: Problém s root Huawei P6

Příspěvek od RaduzR »

Aha , tak stock Rom přez trojhmat ,budeš mít tovární nastavení mělo dy to vše dat do pořádku.
Huawei Y6 CM 13
Huawei P9 lite B380 root

Adam1176
Příspěvky: 8
Registrován: 13. 3. 2016 15:52
Zařízení: Apple iPhone 6S
Firmware: iOS 12.1.4
Operátor: T-Mobile

Re: Problém s root Huawei P6

Příspěvek od Adam1176 »

To jsem zkoušel, ale taky to nepomohlo, ale asi jsem už přišel na to, co s tím je. když jsem dával reboot to recovery, tak se mobil restartoval a začal nabíhat do toho recovery, ale jak se načítal do toho recovery, tak jsem to vypnul, protože jsem si myslel, že se to načte hned, a ono se to prý načítá mnohem dýl, takže po půl minutě jsem to vypnul a tím jsem asi vymazal systém v mobilu, takže když ho chci zapnout, tak se nezapne, protože nemá co spustit, takže zkusím stáhnout ten typ systému, co jsem tam předtím měl, hodím to na SD kartu, udělám trojhmat a zkusím to nainstalovat a snad to pomůže, nebo to dám jednomu kamarádovi mého bratránka, ten je servisák a snad mi to spraví, spravoval i bratrovi mobil, takže by si s tímto mohl taky poradit

Odpovědět