Přidej se

[ROM] Oficiální evropská verze B510 KitKat

Oficiální firmwary, custom ROM, kernely ap.
Hans99
Příspěvky: 49
Registrován: 27. 10. 2013 12:31
Zařízení: Ascend P6
Operátor: T-mobile

Re: [ROM] Oficiální evropská verze B510 KitKat

Příspěvek od Hans99 »

Jojo, udělal jsem HR a zdá se to být lepší, myslím to zahřívání, i ta baterka už tak nefrčí dolů jako předtím.
Po HR naskočily i Online motivy a vestavěná aplikace Backup už taky fachčí cajk.

Uživatelský avatar
davehanz
Příspěvky: 1247
Registrován: 26. 11. 2012 20:01
Zařízení: iPhone 5,5s,SE,8
Firmware: iOS 10.3.3, iOS11,12
Operátor: Vodafone
Bydliště: Kyjov

Re: [ROM] Oficiální evropská verze B510 KitKat

Příspěvek od davehanz »

Co je HR ?? Tuto verzi mam od vcerejska a jede krasne,ale taky dobre topi :-)
Naše forum, vaše forum :-)

Hans99
Příspěvky: 49
Registrován: 27. 10. 2013 12:31
Zařízení: Ascend P6
Operátor: T-mobile

Re: [ROM] Oficiální evropská verze B510 KitKat

Příspěvek od Hans99 »

Hard Reset, Factory Reset, uvedení founu do tovární nastavení, tímhle se mi právě vyřešil problém zahřívání po updatu, doufám.

Uživatelský avatar
davehanz
Příspěvky: 1247
Registrován: 26. 11. 2012 20:01
Zařízení: iPhone 5,5s,SE,8
Firmware: iOS 10.3.3, iOS11,12
Operátor: Vodafone
Bydliště: Kyjov

Re: [ROM] Oficiální evropská verze B510 KitKat

Příspěvek od davehanz »

Zase jsem o neco chytrejsi,diky ;-) me ted hreje docela dost,ale da se to,at hraje :-)
Naše forum, vaše forum :-)

chciplpes
Příspěvky: 27
Registrován: 22. 3. 2014 4:04
Zařízení: huawei Y300
Firmware: stock 199
Operátor: t-mobile

Re: [ROM] Oficiální evropská verze B510 KitKat

Příspěvek od chciplpes »

aha uvest tel v sekci zaloha a obnovení do továrního nastavení by mělo pomoct??? ješte mi chybí možnost upravit co chci a nechci ve vyjížděcí liště. Je nějaká možnost to nějak upravit?

Uživatelský avatar
Paja
Příspěvky: 121
Registrován: 8. 1. 2013 0:10
Zařízení: Huawei P9 lite
Operátor: Vodafone

Re: [ROM] Oficiální evropská verze B510 KitKat

Příspěvek od Paja »

Ahoj lidi, neodolala jsem a nainstalovala jsem si do tel FW B510 , přiznám se čekala jsem ji i něco lepší,mám pocit že mi i více vypadává wifi a telefon se občas při posouvání obrazovek seká,někdy i hry zamrznou.....předinstalované počasí již nemá po rozkliknutí tak pěkný dizain,ale to je detail.....chybí mi nabídka profilů a v motivech koukám že je i položka online ale ať tam zadám do vyhledávání cokoliv tak nic nenalezne....stejně tak lišta s navigačními klávesami dole nejde schovat jako u verze B125, nějak jsem neřišla na chuť nové klávesnici,ale to vyřeším stažením jiné :-) zkusila jsem na rady i HR tak uvidíme......
Naposledy upravil(a) Paja dne 17. 6. 2014 15:31, celkem upraveno 2 x.

Ladislav8
Příspěvky: 18
Registrován: 17. 5. 2014 19:29
Zařízení: Huawei Ascend P6
Firmware: B104 (T-Mobile)
Operátor: T- Mobile

Re: [ROM] Oficiální evropská verze B510 KitKat

Příspěvek od Ladislav8 »

Ahoj, telefon se po updatu seká, je uplně jiný než předtím, ohledně mě teda velké uklamání.. Dalo by se to vyřešit obnovením telefonu do továrního nastavení? Děkuji moc, akutní ( je to děs to používat..) !

Hans99
Příspěvky: 49
Registrován: 27. 10. 2013 12:31
Zařízení: Ascend P6
Operátor: T-mobile

Re: [ROM] Oficiální evropská verze B510 KitKat

Příspěvek od Hans99 »

Píšu to o pár řádků výš, že HR tomu dost pomůže, zazálohujte vše co máte, dejte factory reset a máte picco bello new foun.
Své mouchy tento fw jistě má, ale snad to někdy (u Huawei velice široký pojem) daj do kupy.
Spodní lišta se už schovává sama, ale třeba u Jungle Heat mi to nejde, ale to spíš bude v nastavení té aplikace.
Zatím jediný zásadní trabl, který jsem zaznamenal, je ten, že pokud po zmáčknití Power tlačitka se dostanu do menu Vynout, Resetovat atd. foun mi okamžitě smaže zamykací tapetu a při zamykání mu to dost trvá, řeším to restartem, ale přijdu o zvolený motiv a všechny tapety.

Uživatelský avatar
Ceon
Příspěvky: 96
Registrován: 15. 6. 2014 16:12
Zařízení: Huawei G7
Firmware: STOCK
Operátor: Vodafone
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: [ROM] Oficiální evropská verze B510 KitKat

Příspěvek od Ceon »

Hm. Mám mobil od prosince. Z B109 (v telefonu) jsem ihned updatoval na B125. Krom schovávací lišty fungovalo vše. Minulý týden jsem před B510 nahrál B132, ihned po ní B510 přes OTA. Nedělal k jsem wipe, žádný HR. Telefon šlape jak má, jedině šipka dolní lišty stále chybí. Baterie, sekání atd. - vše v pořádku.
Using Tapatalk

Ladislav8
Příspěvky: 18
Registrován: 17. 5. 2014 19:29
Zařízení: Huawei Ascend P6
Firmware: B104 (T-Mobile)
Operátor: T- Mobile

Re: [ROM] Oficiální evropská verze B510 KitKat

Příspěvek od Ladislav8 »

A jak se dostanu tim trojhmatem do toho abych udelal ten factory reset..? Dekuji moc

Odpovědět