Přidej se

Neken N6

LG, Sony, Pixel, Lenovo, Alcatel, OnePlus a další značky.
chobot
Příspěvky: 5
Registrován: 13. 11. 2014 20:39
Zařízení: Neken N6
Firmware: 32
Operátor: Vodafone

Re: Neken N6

Příspěvek od chobot »

Proto jsem se ujišťoval už před tím, který konektor přesně. Měl jsem to jak jarda19 radil na téhle stránce. Rozebraný mobil displayem na stole, levý horní roh, horní konektor ze dvou. matnoir teda tvrdíš, že je to jinak-v opačném rohu? Ten příjem wi-fi byl zhoršený asi nevhodnou pozicí drátku směrem k sim slotu. Když jsme pak napájeli jiný na zkoušku, už to nedělalo. GPS funguje, ale hrozně nepřesně-slabý signál. In use7 a skáče mi to ze silnice na silnici jak se zachce.

Je to správný konektor? http://www.m.uloz.to/xGxpUFdj/fotografie0864-jpg

mattnoir
Příspěvky: 6
Registrován: 3. 12. 2014 17:08
Zařízení: Neken N6
Firmware: stock
Operátor: Telekom, O2

Re: Neken N6

Příspěvek od mattnoir »

Tiež som najskôr myslel, že to bude ľavý horný roh ako sa písalo, avšak minimálne u mňa je to opačne, pravý horný roh. Ak si nie ste istí, checknite si nápis na anténe na zadnom kryte, ja to mám takto, zvýrazni lsom písmená aby to bolo vidno aj takto:
http://uloz.to/xYvhm5Zu/img-0073-jpg
ako vidno, nepájkoval som nič, stačil alobal priložiť na ten rohový konektor na anténe zadného krytu a robí to svoju prácu, len s fixom je už trošku viac problém, neviem prísť na poriadne riešenie, keďže sa nechytí aj keď ukazuje 9 satelitov so signálom...

chobot
Příspěvky: 5
Registrován: 13. 11. 2014 20:39
Zařízení: Neken N6
Firmware: 32
Operátor: Vodafone

Re: Neken N6

Příspěvek od chobot »

Moc dík za info. Já si nikdy nevšiml nápisů, protože je nemám barvou, jen vylisované a viditelné pod lupou. Tak dám vědět,jak jsem uspěl .

mattnoir
Příspěvky: 6
Registrován: 3. 12. 2014 17:08
Zařízení: Neken N6
Firmware: stock
Operátor: Telekom, O2

Re: Neken N6

Příspěvek od mattnoir »

ani ja som ich nemal farebne, len som ich zvýraznil v photoshope štetcom aby bolo vidno čo kde je napísané :)
držím palce ;)
dnes GPS malo skúšku s GPS navigáciou, uspelo na jednotku, plus sa mi zdá, že rýchlejšie chytá fix, do 100 metrov chôdze a bolo hotovo, to sa mi páči :)

jarda19
Příspěvky: 29
Registrován: 23. 8. 2014 16:03
Zařízení: neken n6

Re: Neken N6

Příspěvek od jarda19 »

Už jste někdo sháněl krycí sklo na displej ???
mě dneska padnul neken z metru na kachličky.....ruplo sklo.....není to ani okem moc viditelné....mobil plně funkční.
Kdyby jste někdo objevili kde ho sehnat tak písněte.

Jaryn1966
Příspěvky: 18
Registrován: 24. 6. 2014 22:05

Re: Neken N6

Příspěvek od Jaryn1966 »

Připojuji se k Jardovi19. Dnes mi spadnul taky , sklo prdlo v levém horním rožku. Funguje normálně, ale chtělo by to vyměnit. Tak jsem hledal a našel jsem sklo na Aliexpressu za cca 36 euro (nejlevnější) s poštovným zdarma. Akorát bych se tady chtěl zeptat, zda náhodou někdo nemáte zkušenost s demontáží přístroje, protože se bude při výměně skla muset, pravděpodobně rozebrat, bo digitizér (sklo) je podle všeho připojený k základní desce. Zkoušel jsem hledat nějaké instruktážní video na youtube, ale zbytečně. Díky za každou radu.

jarda19
Příspěvky: 29
Registrován: 23. 8. 2014 16:03
Zařízení: neken n6

Re: Neken N6

Příspěvek od jarda19 »

JJ tam jsem ho našel taky. zatím to nechám tak, neken funguje i prasklým sklem. Já mám strach že sklo bude přilepené k displeji....na youtube je hromada videi a všude je to lepené.

Jaryn1966
Příspěvky: 18
Registrován: 24. 6. 2014 22:05

Re: Neken N6

Příspěvek od Jaryn1966 »

Taky na to kašlu. Prasklé je to mimo zobrazovací plochu a neken šlape v pohodě dál. Co jsem se díval na youtube, tak výměna bude zřejmě podobná jako u iocean x7 , kterou jsem tam našel a řeknu rovnou, že až to bude opravdu nutné,tak objednám jenom to sklo a nechám to vyměnit kámošovi, který má profi servis, byť to bude samosebou něco stát.
Lepené si myslím , že to bude určitě. Ale měnil jsem sklo u galaxy S3, které bylo taky lepené a pomocí kreditky a nahřívací pistole šlo sklo pěkně od displeje. Zbytky lepidla jsem pak z displeje očistil lihem. Jenomže u toho samsungu nebylo nutné rozebírat telefon, to je to.
Rozhodně ale nehodlám dávat někde v servisu 3 a půl tis. za výměnu displeje, jak to většinou stojí!

pavelber
Příspěvky: 1
Registrován: 25. 2. 2015 13:26
Zařízení: Neken n6
Firmware: 32 GB

Re: Neken N6

Příspěvek od pavelber »

Problémy s GPS ? Hrůza hrůz!Čtu všude,že to je procesorem MTK či slabou anténou...všemožné návody byli na nic,jedině hodit s telefonem proti zdi!Nakonec jsem to neudělal a zkoušel dál a GPS u Neken N6 běží nyní perfektně ,stále a rychle a u mne i uvnitř domu!Jak jsem to docílil?Stáhl jsem si GPS fix,ten mě fixnul až 12 satelitů.Následně jsem si stáhl GPS test a GPS Connected.Zapnul jsem GPS test i GPS Connected(ten nechávám nyní běžet vždy když používám navigaci)a vidím až 14 satelitů a connectuje -fixuje mě to až 10 satelitů,vše s rychlým náběhem,navigace je přesná ,bez výkyvů rychlosti....To je moje zatím 10 denní zkušenost s GPS Neken 6.
Přílohy
IMG_2378.JPG

MikPalec
Příspěvky: 2
Registrován: 18. 9. 2014 19:38
Zařízení: Neken N6
Firmware: Android 4.2 JB
Operátor: Vodafone

Re: Neken N6

Příspěvek od MikPalec »

Ahojte všichni, bohužel jsem před pár dny můj drahocenný Neken N6 utopil a nepodařilo se mi ho rozejít :( bohužel ale mám objednanou novou baterii 3000mAh a nyní mi už bude k ničemu... Zakoupil jsem ji v tomto obchodě http://www.aliexpress.com/item/3000mAh- ... 83625.html
kdo by měl o ni zájem ať mě kontaktuje na email mikpalec@gmail.com, na ceně se domluvíme

Odpovědět