Přidej se

Neken N6

LG, Sony, Pixel, Lenovo, Alcatel, OnePlus a další značky.
mattnoir
Příspěvky: 6
Registrován: 3. 12. 2014 17:08
Zařízení: Neken N6
Firmware: stock
Operátor: Telekom, O2

Re: Neken N6

Příspěvek od mattnoir »

Problémy s GPS som už akosi vzdal, najmä po problémoch, ktoré nastali a vyzerali nasledovne: Baterka vydržala približne 2 hodiny pri zapnutom (a nepoužívanom) GPS, pričom mobil bol neskutočne horúci. Nevedel som, čo to bolo, tak som vypol wifi aj GPS a čuduj sa svete, znormalizoval sa, rovnako aj výdrž batérie (ako-tak)
Objednal som aj novú 3000mAh batériu, avšak nevidím nejaký rozdiel oproti 2000mAh, teda okrem veľkosti, navyše battery monitor widget mi ukazuje na obidve batérie 1000mAh kapacitu, čo musí byť blbosť, aj keď výdrž by tomu odpovedala.
Dnes som zistil, že rovnako drasticky žerie batériu aj wifi, len mobil nie je tak horúci. Od približne 7:40 mám mobil z nabíjačky a do 12:10 som mal pri skoro nepoužívaní 38%. Po vypnutí wifi mi do teraz, 12:21 ubudlo 1 percento batérie.

Verdikt - vypínajte wifi, keď ju nepoužívate, nemáte k sieti prístup alebo potrebujete výdrž batérie. Na mobilnej sieti to tak veľmi nežerie (ešte že mám neobmedzený net)

Jo a mne nedávno tiež padol, kupodivu si to zlizla len ochranná fólia.
Jo2 - uprostred displeja mám "fľak", ktorý má svetlejšiu farbu ako okolitý displej, pri stlačení skla kdekoľvek sa konkrétne miesto stláča, bojím sa, že tam displej odíde ako prvý a už onedlho, ako ste na tom vy? Pokúsim sa dnes alebo v blízkej dobe dodať video ako to vyzerá

Jirkaf
Příspěvky: 9
Registrován: 1. 11. 2014 22:06
Zařízení: neken n6
Operátor: Mobil cz

Re: Neken N6

Příspěvek od Jirkaf »

Po zhruba roce mi přestal fungovat fotoaparát. Píše to "Nelze se připojit k fotoaparátu."
Je to škoda, protože to fotilo vážně hezky.

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Neken N6

Příspěvek od Exp »

Zkoušels tovární nastavení? :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Jirkaf
Příspěvky: 9
Registrován: 1. 11. 2014 22:06
Zařízení: neken n6
Operátor: Mobil cz

Re: Neken N6

Příspěvek od Jirkaf »

Jj a několikrát. Na netu jsem se dočetl, že se to stává u telefonů THL. Asi je to uvolněný kabílek. Podle toho jak to začalo, to na to vypadá. Jenže do toho se nevrtám. Tak nevím. :(

Odpovědět