Přidej se

Neken N6

LG, Sony, Pixel, Lenovo, Alcatel, OnePlus a další značky.
chobot
Příspěvky: 5
Registrován: 13. 11. 2014 20:39
Zařízení: Neken N6
Firmware: 32
Operátor: Vodafone

Re: Neken N6

Příspěvek od chobot »

Jaryn1966 píše:No google play nabízí těch kodeků spoustu, zkusil jsem ARMv7 a Tegra, ale bohužel nic. A pak, omlouvám se, nevím jak na to nastavení. Mimochodem, ty jsi jak na tom s přehráváním filmů?
Ahoj. Mám tel. krátce. avi a mp4 mi hraje bez nějakých úprav a gp3 zatím ne.

Jirkaf
Příspěvky: 9
Registrován: 1. 11. 2014 22:06
Zařízení: neken n6
Operátor: Mobil cz

Re: Neken N6

Příspěvek od Jirkaf »

Taky mi jde normálně, ale stejně jsem si tam dal vlc. Přehraje prakticky cokoliv. Jen nastavit u titulků správný kódování.

chobot
Příspěvky: 5
Registrován: 13. 11. 2014 20:39
Zařízení: Neken N6
Firmware: 32
Operátor: Vodafone

Re: Neken N6

Příspěvek od chobot »

jarda19 píše:Bohužel jsem postup práce nefotil. Ale jednoduše popíšu: odšroubujete všechny křížové šroubky, odloupnete kryt. V horním levém rohu jsou 2 kontakty na GPS anténu která je na krytu který jste sundali. Na ten který je blíže rohu se připájí káblík. Pak se prostrčí kolem antény na krytu a telefon se zpátky složí. Káblík mám volně ložený pod čočkou foťáku. A pozor kablík musí být fakt hoooodně tenký aby šel zavřít zadní kryt.
Zeptám se jen pro jistotu, jestli myslíš levý horní roh, když leží tel. displayem dolů. Dva kontakty jsou v obou horních rozích.... GPS už funguje, ale několik minut trvá než naskočí :cry: A předpokládám kablík izolovaný? (v bužírce nebo lakovaný)

jarda19
Příspěvky: 29
Registrován: 23. 8. 2014 16:03
Zařízení: neken n6

Re: Neken N6

Příspěvek od jarda19 »

Ahoj.
Samozřejmě displejem dolů a foťákem nahoru, pak levý horní roh. kablík samozřejmě izolovaný.

mattnoir
Příspěvky: 6
Registrován: 3. 12. 2014 17:08
Zařízení: Neken N6
Firmware: stock
Operátor: Telekom, O2

Re: Neken N6

Příspěvek od mattnoir »

Zdravím, pridávam sa k majiteľom tohto mobilu :)
Objednaný cez eBay za cca 132€
GPS možno napravené zmazaním súboru, uvidíme, prvý fix prišiel po asi 2 minútach
slúchadlá šli hladko, zvuk je parádny
videá som ešte neskúšal :)
jeden problém ma ale trošku trápi a to je, že mi nejdú tlačidlá hlasitosti. Teda idú, ale vždy to len poskočí a keď podržím ktorékoľvek, klesne hlasitosť na nulu. Asi bude treba rozoberať mobil, inak to nevidím...
ďalej som si všimol pomalú wifi mimo play store, neviem čím to môže byť...
Inak zatiaľ som úplne spokojný, ide tak ako má a za tú cenu je fakt parádny :)

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Neken N6

Příspěvek od Exp »

Ahoj, vítej na fóru. :) Tu pomalou wifi mimo Play máš nějak změřenou? Ono když přes Play stahuješ plnou rychlostí, mělo by to stejně fungovat i jinde.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

mattnoir
Příspěvky: 6
Registrován: 3. 12. 2014 17:08
Zařízení: Neken N6
Firmware: stock
Operátor: Telekom, O2

Re: Neken N6

Příspěvek od mattnoir »

Na Playku ide dobre, ale skúšal som napríklad z amazon store stiahnuť appku a ide strašne pomaly. Ale keď som meral rýchlosť cez stránku, išla normálne

Dnes som spojazdnil GPS. najlepší a konečný návod, po ktorom mám fix za 13 sekúnd, nájde nad 10 satelitov a fixne minimálne na 5 je tu: http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=2793470
ten tretí súbor som nenašiel, nebolo ho ani treba a prvý súbor som editoval cez fasterGPS :)
snáď pomôže


inak chcem skúsiť urobiť pre Neken slimrom :) slimkat a keď príde tak aj slim lollipop, len neviem koľko mi to bude trvať

chobot
Příspěvky: 5
Registrován: 13. 11. 2014 20:39
Zařízení: Neken N6
Firmware: 32
Operátor: Vodafone

Re: Neken N6

Příspěvek od chobot »

Ahoj vespolek. Tak jsem sehnal konečně někoho, kdo mi naletoval kablík k anténě GPS podle návodu od jardy19, ale vůbec mi to nepomohlo :-/ Jsem dost zklamaný. Najde a dost satelitů a třeba 6 používá, ale hrozně to trvá a děsně slabý příjem. Pozice jsou nepřesné a pomalé reakce... Chjoooo :-( I tak dík za rady.

jarda19
Příspěvky: 29
Registrován: 23. 8. 2014 16:03
Zařízení: neken n6

Re: Neken N6

Příspěvek od jarda19 »

No, odpovídal jsem chobotovi v SZ. Divné mi se zlepšil příjem o 100%, viz foto. Jemu vúbec a ještě se mu zhoršil příjem WIFi. Si myslím že přiletoval káblík na konektor WIFi.
A to jedu čistou GPS bez EPO a AGPS.

mattnoir
Příspěvky: 6
Registrován: 3. 12. 2014 17:08
Zařízení: Neken N6
Firmware: stock
Operátor: Telekom, O2

Re: Neken N6

Příspěvek od mattnoir »

Tiež si myslím, že sa káblik priletoval ku wifi, ja som najskôr návod pochopil tak tiež, ale nálepka mi ukázala že je to presne na opačnej strane. Stačil mi alobal, bez letovania a miesto 5 satelitov mi nachádza 8. Avšak fix trval 2 minúty vždy, aj keď dnes sa mu podarilo fixnúť za 15 sekúnd :)
len s tými volume keys musím ísť do servisu a aj tam neviem či sa im podarí opraviť to :/

Odpovědět