Přidej se

THL T6S

LG, Sony, Pixel, Lenovo, Alcatel, OnePlus a další značky.
Uživatelský avatar
davehanz
Příspěvky: 1247
Registrován: 26. 11. 2012 20:01
Zařízení: iPhone 5,5s,SE,8
Firmware: iOS 10.3.3, iOS11,12
Operátor: Vodafone
Bydliště: Kyjov

Re: THL T6S

Příspěvek od davehanz »

Hmmm, tak to je pecka :-) spousta známých ho má ;-)
Naše forum, vaše forum :-)

Bartoo
Příspěvky: 1
Registrován: 19. 6. 2015 18:50
Zařízení: THL T6S

Re: THL T6S

Příspěvek od Bartoo »

Dobrý den mám dotaz.
Neporadí mi někdo jak měnit kameru ? Jde o to že když zapnu fotoaparat funguje mi stale jen predni kamera a ne zadni ani nevim kde to mám v nastavení změnit.

Díky za odpověd

Uživatelský avatar
davehanz
Příspěvky: 1247
Registrován: 26. 11. 2012 20:01
Zařízení: iPhone 5,5s,SE,8
Firmware: iOS 10.3.3, iOS11,12
Operátor: Vodafone
Bydliště: Kyjov

Re: THL T6S

Příspěvek od davehanz »

Ahoj, tak tohle vypadá na odpojený flex kabel fotoaparátu ze základní desky :-( viděl bych to na servis nebo na někoho, kdo ví, jak se to dělá.
Naše forum, vaše forum :-)

Vlk
Neregistrovaný uživatel

Re: THL T6S

Příspěvek od Vlk »

Dobrý den, nechci zbytečně zakládat nové téma tak píšu sem. Mám u tohoto telefonu problém s vybíjením baterie. Když je dobitá na 100% tak celkem rychle ubývají procenta, a to i při pouhém prohlížení nastavení apod. - mizí doslova před očima. Vždy se ale zastaví na nějaké hodnotě, takže např. baterie se 75% tuto hodnotu drží klidně hodinu i při zatížení internetem, hudbou nebo nějakou hrou a poté znovu rychle klesá a situace se opakuje. Četl jsem že by to mohla být vadná baterie, je možnost i vadného telefonu abych nekupoval novou zbytečně? Zkoušel jsem i tovární nastavení a vyloučil i nějaké běžící aplikace na pozadí, ale situace je pořád stejná. Před tím jsem se na stav baterie vůbec nesoustředil a telefon skoro nepoužíval (mám ještě pracovní), takže nevím jestli byl tento problém už hned po koupi telefonu. Zároveň asi padá i reklamační doba baterie, už ho mám půl roku. Předem děkuji za odpověď, Vlk.

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: THL T6S

Příspěvek od Exp »

Ahoj, tovární nastavení vyloučí softwarový problém. Při zátěži letí baterka u tohoto telefonu dost rychle dolů. Podívej se jestli pro něj není nějaký aktuálnější firmware.

A mohlo by se hodit i tohle: viewtopic.php?f=4&t=71 :)

Jinak nová originální baterka u nás stojí okolo 300 kč, ze zahraničního DX.com 128 kč i s dopravou zdarma. Přinejhorším by šla používat jako záložní. A nebo k němu pořidit nějakou power banku, ta by pak šla kdyžtak používat i s novým telefonem. :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Markétka
Příspěvky: 1
Registrován: 26. 4. 2017 16:51

Re: THL T6S

Příspěvek od Markétka »

Ahoj, telefon mám třetím rokem a jsem absolutně spokojená. Bohužel se včera ale nějak seknul. Už pár dnů mi nefungovaly karty na Google úplně správně. Ale včera odpoledne se horní lišta nejenom nedala rozbalit, ale úplně zmizela. Postupovala jsem restartem telefonu. Po zapnutí problém přetrvával a navíc mi nefungoval widget digitálních hodin na ploše. Vypla jsem mobil a vytáhla baterku - zapla mobil, a pořád nic. Obnovila jsem tovární data, ale po spuštění telefonu probíhala kontrola aktualizací, kterou jsem nechala běžet celou noc a celý den, než jsem se vrátila domů (cca 18 hodin). Bylo mi to divné a aktualizaci jsem tedy zrušila. Telefon se zdál být ve stavu továrního nastavení, ale není. Nefunguje aplikace Google, vyhledávač ani Google play (při zapnutí hlásí opakovaně ,,Aplikace com.android.vending bohužel přestala pracovat." a pod ikonou je napsáno ,,com.android.vending.Asse"). Dokonce jsem zkusila nainstalovat nejnovější verzi Google play přes pc, ale hlásí chybu při instalaci. Bohužel neumím crackovat, rootovat, flashovat ani nic takového, abych zkusila překopat celý systém, včetně ROMky. Netuším, co mám dělat.. Mám mobil rovnou vyhodit? Je mi to líto, do teď jel bezchybně a obnova továrního nastavení nebyla nikdy problém. Můžete mi někdo, prosím, pomoct? Byla bych vám moc vděčná.

+ Teď jsem zkusila obnovit tovární data znovu a telefon skončil.. Pořád dokola vyskakuje tabulka ,,Problém s načtením průvodce nastavení", což taky znamená, že nemůžu potvrdit připojení úložiště k pc, a tím pádem končíme.. Není třeba odpovědí, mobil to po dvou letech a čtyřech měsících se mnou vzdává :lol: . Těšilo mě, nashledanou :lol: :lol: :lol:

Marek2000
Příspěvky: 557
Registrován: 28. 8. 2013 13:26

Re: THL T6S

Příspěvek od Marek2000 »

odkud si mozna bych si s nim zkusil pohrat kazdopadne nevyhazovat pls.
minulost:Alcatel301, Nokie 3310, 5110, , c5,
Huavey y300, g620s prestigio 5454duo, Samsung core prime ve, Samsung ace4
aktualni Iphone5s, Nokie 6630, 6220 classic, e52 LG F60, Nexus 5x

Odpovědět