Přidej se

Doogee S60 lite

LG, Sony, Pixel, Lenovo, Alcatel, OnePlus a další značky.
petouf
Příspěvky: 2
Registrován: 29. 8. 2018 17:10
Zařízení: Doogee S60

Doogee S60 lite

Příspěvek od petouf »

Ahoj, mám nový telefon a nemohu rozlousknout dva problemy. Jednak mám problém s notifikační LED, stále na mě modře bliká, ať již mám zmeškaný hovor, nebo ne. Lze jí nějak nastavit? A - je to skutečně notifikační LED, nebo jen indikace nabíjeí? Manuál jsem si stáhnul, ale vypadá - jak to u manuálu občas chodí - že je tak nějak univerzální a s mojim telefoneb se moc neshoduje.
DRUHÝ dotaz je k barometru: Výrobce tvrdí, že tam barometr je, i někteří prodejci. ALE když si stáhnu appku ať již přímo na barometr, nebo na kontrolu vnitřních senzorů, tato mi píše, že v telefonu barometr není. Tak kde je pravda. Pokud někdo ví, prosím dejte mi vědět. Díky moc, přeji pěkný den.
P.S. Nenechá se "přeprogramovat" SOS, nebo PTT tlačítko na svítilnu? Asi ne :(

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Doogee S60 lite

Příspěvek od Exp »

Ahoj, notifikační dioda tam je a měla by upozorňovat na zmeškané události. Projdi nastavení jestli to tam někde nebude. Já to mám u Huawei v nastavení - oznámení a stavový řádek - blikání stavové kontrolky. Nabíjení by měla signalizovat taky. Můžeš na to zkusit použít i nějakou aplikaci z Google Play (třeba bezplatný Light Manager).

Ten barometr v popisech na webu uvedený je, na oficiální stránce jsem ho nenašel: https://www.doogee.cc/detail/ip68-rugge ... 0-lite/131.

Na to tlačítko mrkni do nastavení. Vím, že třeba CAT telefony tam možnost přemapování PPT mají. Jestli to tam nenajdeš, tak jsou v Google Play aplikace na spuštění svítilny tlačítkama na hlasitost, zapínacím tlačítkem atd. (např. Power Button Torch/ Flashlight, Torchie apod.).
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

petouf
Příspěvky: 2
Registrován: 29. 8. 2018 17:10
Zařízení: Doogee S60

Re: Doogee S60 lite

Příspěvek od petouf »

Tak s barometrem je to jasné: S60 ho má, S60 lite ho nemá. To byla má chyba, překoukl jsem se.(A také se překouklo 90 procent prodejců;-)
Ale s LED mám problémy stále. Zkoušel jsem několik aplikací, ale stále na mě modře bliká :-/ Není to sice závada (nebo vlastnost? :) se kterou by nešlo žít, ale tak nějak mě to prudí :-/
Každopádně díky za odpověď, pokud se náhodou něčeho dopídim, dám sem vědět.
Přeji pěkný den...

Odpovědět