Přidej se

Huawei P9 Lite - parametry, manuál, web

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
pecan
Příspěvky: 81
Registrován: 14. 7. 2014 9:08
Zařízení: Huawei Honor 3C
Firmware: Android 4.2.2
Operátor: Mobil.cz
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Huawei P9 Lite

Příspěvek od pecan »

Mr. Oizo na té ts-bohemia musím být registrován abych měl možnost té slevy nikde to tam nevidím jestli to nezrušily.

Uživatelský avatar
Mr.Oizo
Příspěvky: 732
Registrován: 2. 3. 2013 9:46
Zařízení: Huawei Nova 3

Re: Huawei P9 Lite

Příspěvek od Mr.Oizo »

Kdepak nemusíš být registrován. Na stránce toho produktu odroluj na konec stránky dolů a tam jsou dvě položky diskuse a zaslat info tak přepni na info.

pecan
Příspěvky: 81
Registrován: 14. 7. 2014 9:08
Zařízení: Huawei Honor 3C
Firmware: Android 4.2.2
Operátor: Mobil.cz
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Huawei P9 Lite

Příspěvek od pecan »

Super diky už to mám určitě to zkusím taky je to nezávazné tak proč ne. Jen mě mrzí že jsem P9 lite neviděl naživo pořád čekám abych si ho mohl osahat až ho některý z prodejců vystaví.

Mirek
Neregistrovaný uživatel

Re: Huawei P9 Lite

Příspěvek od Mirek »

Oizo díky za radu, byl jsi to opravdu Ty :-) Pecan - zkusil jsem oba telefony na sluníčku a bohužel nevidím žádný rozdíl. Proti Honoru 3C nečekej žádné obří rozdíly (lepší foťák, čtečka otisků prstů, novější EMUI, lepší vzhled) Teď jsem narazil na problém. Domníval jsem se, že lze použít připojení jako velkokapacitní zařízení i když nemám v telefonu SD kartu. podařilo se mi to zatím pouze přes HiSuite, které se mi aktualizovalo, ale bohužel v angličtině, kterou neovládám a v nastavení aplikace není výběr jazyka. Jak dostanu do telefonu hudbu? Zkusím vložit SD kartu a překopírovat do telefonu, ale připadá mi to zbytečně kostrbaté.

pecan
Příspěvky: 81
Registrován: 14. 7. 2014 9:08
Zařízení: Huawei Honor 3C
Firmware: Android 4.2.2
Operátor: Mobil.cz
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Huawei P9 Lite

Příspěvek od pecan »

Mr. Oizo za jak dlouho se ti ozvaly na tu žádost o snížení ceny.
Mirek dík za zhodnocení displejů pokud je P9 Lite na tom stejně jako 3C tak to je dobrý protože 3C má kvalitní displej.

Uživatelský avatar
Mr.Oizo
Příspěvky: 732
Registrován: 2. 3. 2013 9:46
Zařízení: Huawei Nova 3

Re: Huawei P9 Lite

Příspěvek od Mr.Oizo »

Dá se říci že do 24 h.

Soptiik
Neregistrovaný uživatel

Re: Huawei P9 Lite

Příspěvek od Soptiik »

Tak jsem se dnes také stal majitelem tohoto telefonu. Po půldenním hraní musím říct že jsem nadšen. Co se týče systému tak jsem přešel z MIUI a tím pádem není zas tak moc rozdílů v ovládání. Co se týče migrace souborů (fotky, hudba apod.) , šlo mi to normálně přetáhnout přes počítač s W10. Ten program HiSuite jsem sice také naistaloval, ale nakonec to nebylo potřeba. Za pár dní dám vědět jak je to s výdrží baterie :)

Erwin
Neregistrovaný uživatel

Re: Huawei P9 Lite

Příspěvek od Erwin »

Telefon je to perfektni. Je prosim mozne nejakym zpusobem vytvorit vlastni slozku, kam by se ukladali zastupci aplikaci? Defaultne jsou predvytvorene 3 nebo 4 slozky pro nastroje a hry, ale to je dost malo. Dekuji

Uživatelský avatar
Mr.Oizo
Příspěvky: 732
Registrován: 2. 3. 2013 9:46
Zařízení: Huawei Nova 3

Re: Huawei P9 Lite

Příspěvek od Mr.Oizo »

Vítej Erwin. Jasný že lze a to jednoduše. Chytni ikonu a přetáhni jí na druhou s kterou chceš složku vytvořit.

Shorty193
Neregistrovaný uživatel

Re: Huawei P9 Lite

Příspěvek od Shorty193 »

Pani,

mam zalusk na tento kusok (musim avsak cakat do 21.8. kedy mam narok na novy telefon od operatora) a zaujimalo by ma naslednovne:

1. Citatelnost displaya na slnku - ci to nieje problem? mal som Honor 3C a teraz Honor 4X a obidva su v tomto super a bez najmensich problemov

2. Len 2GB RAM - Je to dost na plynuly chod? tak isto oba spominane Honory mali prave 2GB RAM a nikdy som nemal ziadny problem ale doba sa meni a ci prave toto nieje miesto kde upgradovat na 3GB?

3. Baterka - momentalne mam na Honore 4X tiez 3000mAh a dokazem sa dostan aj na 7 hodin OST (on screen time - doba pouzivania so zapnutym displayom) na jedno nabitie. Samozrejme v zavisloti na tom co s telefonom robim. Je P9 Lite na tom aspon podobne dobre?

inak prostredie EMUI poznam velmi dobre a velmi mi vyhovuje, takze z nicoho ineho strach nemam.

Vopred dakujem za odpovede.
Shorty

Odpovědět