Přidej se

Problém: 2x ikonka SMS/MMS na ploše

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
HanziHarry
Příspěvky: 2
Registrován: 14. 6. 2016 16:54

Problém: 2x ikonka SMS/MMS na ploše

Příspěvek od HanziHarry »

Ahoj. Poradí mi někdo s tímto problémem na na hl. obrazovce 2x ikonku sms/mms (nějak záhadně se mi tam vytvořil jakoby zástupce)jedné se potřebuji zbavit-nejlíp smazat. furt bádám jak to udělat ale nevím si rady. děkuji za rady. (kdyz ji přidržím prstem déle tak se mi nahoře ukáže hláška,že sys. aplikace nejde odinstalovat) takže nevím jak.Při zapnutí mobilu naskočí jen jedna ikonka,ale za chvilku na dom. obrazovku naskočí druhá :(

Uživatelský avatar
Mr.Oizo
Příspěvky: 732
Registrován: 2. 3. 2013 9:46
Zařízení: Huawei Nova 3

Re: Problém: 2x ikonka SMS/MMS na ploše

Příspěvek od Mr.Oizo »

Ahoj nemáš namysli klasickou SMS a Hangouts? Já jsem aplikaci Hangouts v nastavení pak aplikace a tam dáš vynutit ukončení a pak zakázat a je klid.

HanziHarry
Příspěvky: 2
Registrován: 14. 6. 2016 16:54

Re: Problém: 2x ikonka SMS/MMS na ploše

Příspěvek od HanziHarry »

ahoj. Hangouts v tom problém asi nebude. jak říkám at když zapnu mobil nebo restartuji tak mi najede ikonka "sms a mms" dole tam kde ji mám danou a za půl minuty přiskočí ta samá stejná do leva nahoru na dom. stránce,takže mám na dom. strance dvě stejné ikonky ke sms a té jedné se ne a ne zbavit.

Shorty193
Neregistrovaný uživatel

Re: Problém: 2x ikonka SMS/MMS na ploše

Příspěvek od Shorty193 »

Ahoj,

mas dve moznosti

1. Factory reset - vyriesi tento problem ale je dost mozne ze sa ti zanedlho vrati.

2. Na domovskej obrazovke sa dotknes stredu displaya dvomi prstami a tahas od seba (ako ked robis zoom out pri prehliadani fotiek) a otvori sa ti specialne menu "skryte aplikacie". Pridas ju tam a zrazu nebude viditelna.

Shorty

Odpovědět