Přidej se

Huawei P9 přehrání softwaru

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
Marek99
Neregistrovaný uživatel

Huawei P9 přehrání softwaru

Příspěvek od Marek99 »

Dobrý den,chci se zde zeptat jak celkově v telefonu přehrát software,aby byl jako když jsem ho kupoval poprvé.Problém je v tom,že mi syn dal telefon do továrního nastavení a ted když zapnu telefon tak to po mě chce aby jsem se příhlásil do googlu učtu,ale já už si vůbec nepamatuji svůj gmail ani jméno a heslo. :evil:

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Huawei P9 přehrání softwaru

Příspěvek od Exp »

Ahoj Marku, tovární nastavení hodí telefon do původního stavu (jako když jsi ho vybalil nový z krabičky). Tam to taky chce nejdřív zadat Google účet, abys mohl stahovat aplikace a hry nebo využívat další služby od Googlu. Takže jestli si nevzpomeneš na název a heslo k původnímu účtu (zkus se kdyžtak zeptat syna, jestli si to někam nezapsal), bylo by asi nejlepší vytvořit si nový a zadat ho do telefonu (otevři si Google.cz, vpravo nahoře je modré tlačítko Přihlásit se, tam Další možnosti a Vytvořit účet).
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

scottyk
Příspěvky: 1
Registrován: 8. 9. 2018 13:23
Zařízení: P9lite

Re: Huawei P9 přehrání softwaru

Příspěvek od scottyk »

Mam dotaz dcera si resetovala telefon p9 lite, nevim jak se dostat do nej. Odemkne ho prstem naskoci a pak to chce zadat gmail jaky byl s timto zarizenim v provozu a ten ja nevim. Jak to udelat by se ji odemkl? Nevite prosi

Odpovědět