Přidej se

Redmi Note 7

Fórum o Xiaomi. Mi9 Mi9 SE, Redmi Note 7 a další modely.
Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Redmi Note 7

Příspěvek od mitsuu84 »

Společnost Xiaomi udělala z řady Redmi samostatnou značku a první model je Redmi Note 7. Jak bylo u řady Redmi zvykem, telefon spadá do střední třídy. Takže nabídne slušnou výbavu za slušný peníze a dle prodejů se možná jedná o další bestseller. Chystá se i mírně vylepšená verze Redmi Note 7 PRO. Jediné větší mínus tohoto modelu může být chybějící NFC, stejně jako skoro u všech telefonů Xiaomi s vyjímkou vyšší řady u Mi serie. Redmi Note 7 by u nás měl jít do prodeje asi během února. cena u nás zatím nebyla stanovena,ale dle cen předchozích Note by se vyšší pamětová verze (4/64) mohla pohybovat kolem 6 tis Kč.

Obrázek

Parametry:
CPU Qualcomm SDM660 Snapdragon 660
GPU Ad3/4 GB
ROM 32/64 GB + slot na microSD (hybridní slot-2x SIM nebo SIM a SD)
Android 9.0 s nádstavbou Miui 10
Hlavní fotoaparát dual 48 Mp f / 1,8, 1/2 ", 0,8 μm, PDAF a 5 Mp, f/2.4
Přední fotoaparát 13 Mp
GPS, -GPS, GLONASS, BDS
Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, Bluetooth 5.0, USB-C
Kapacita baterie 4000mAh
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
Androidě
Příspěvky: 882
Registrován: 23. 9. 2013 18:45
Zařízení: Motorola Moto X
Operátor: Kaktus (by T-Mobile)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Redmi Note 7

Příspěvek od Androidě »

RedmiNote7 mam třetí den v 4/64GB a koupě rozhodně nelituji.
Ten telefon je za danou cenu výborný a naprostá většina recenzentu jej chválí, já samozřejně také, mohu jen doporučit všem pro běžné používání a na hry je vybaven také schopně viz SD660 ale o ty mi primárně nejde.
Samostatnou kapitolou je fotoaparát, taktéž vynikající.
Puvodně jsem chtěl P30lite ale ty skoro tři tisíce navíc za něco co odvede stejnou práci podobně se mi zdály zbytečné.
To samé kupovat celkem předraženou verzi note7 s 128GB když této kapacity dosáhnu rychlou pamětovkou za 500kč.
Ostatně v recenzích a komentářích to padá často že nejvýhodnější je právě verze s 64GB.
Motorola Moto X 2014 (2nd Gen.) 16GB

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Redmi Note 7

Příspěvek od Exp »

Ahoj, dobrá volba. :) Note 7 je hodně oblíbenej a aktuálně v poměru cena / výkon asi top. Jak seš spokojenej s foťákem? Jinak za necelý týden má vyjít Redmi Note 8.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
Androidě
Příspěvky: 882
Registrován: 23. 9. 2013 18:45
Zařízení: Motorola Moto X
Operátor: Kaktus (by T-Mobile)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Redmi Note 7

Příspěvek od Androidě »

Hele zatim spokojenost velka, fotak taky solidni na svou tridu a nejsem zas tak narocny.
Je pravda ze se mi desne libi zakrivene sklo u Huawei Mate 20 Pro ktry se ted prodava treba na alze za 11.9k a ten telefon je super.
jenze je tu problem a to pomerne casto probirane elenani displeje u AMOLED Panelu od LG, ty od BOE jsou v poradku.
Probira se to treba tady https://www.huafan.cz/discussion/commen ... ent_149464
Vyrobce zadne oficialni vyjadreni nevydal ani nevim zda vsechny postizene kusy z te serie uz stahl nebo ne.
Reklamace nebo vraceni v 14denni lhute nebude problem, jenze ono se to projevi u toho LG treba az po nekolika dnech, pak muze zase zmizet ale nemusi...snad je na vine vysychajici lepidlo a nejaka chemicka reakce vlivem tepla.
Mit jistotu ze dostanu bezchybny kus jdu do nej no.
Motorola Moto X 2014 (2nd Gen.) 16GB

Odpovědět