Přidej se

Jak zjistím druh paměti.

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak zjistím druh paměti.

Příspěvek od mitsuu84 »

Tak to ti nikdo neřekne.Tejká se to novýho CyanogenMod nebo Android 4.3.1,které je k dispozici na linuxovém jádře verze 3.4 a co sem vyčet tak docela dost G300 umřelo a pravděpodobně dík Hynix paměti.Ale píšou že to že máš Hynix nutně neznamená že ti G300 umře,že se mohlo jednat jen o určitou várku Gtřístovek.
"Neexistuje žádný způsob,jak zjistit kdy zemře.Jediné co můžete opravdu udělat,je být připraven na to.To by se mohlo stát v příštím týdnu,nebo v příštích 10 letech.Na druhou stranu,pokud máte paměť Hynix,nemusí telefon nutně zemřít.Mohla by to být jen špatná várka G300 nebo pamětí".
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
davehanz
Příspěvky: 1247
Registrován: 26. 11. 2012 20:01
Zařízení: iPhone 5,5s,SE,8
Firmware: iOS 10.3.3, iOS11,12
Operátor: Vodafone
Bydliště: Kyjov

Re: Jak zjistím druh paměti.

Příspěvek od davehanz »

Jj,potvrzuju,ta druha appka funguje spolehlive :-) a mam pamet Samsung ;-).Skoda jen,zenesem testovac ROMek :-D
Naše forum, vaše forum :-)

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: Jak zjistím druh paměti.

Příspěvek od Puget »

Já mám Hynix a telefon momentálně kaput, možná že je to tím. :D I když jsem zpátky na oficiální FW přešel dáno předtím než se o tom začalo mluvit.
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Uživatelský avatar
davehanz
Příspěvky: 1247
Registrován: 26. 11. 2012 20:01
Zařízení: iPhone 5,5s,SE,8
Firmware: iOS 10.3.3, iOS11,12
Operátor: Vodafone
Bydliště: Kyjov

Re: Jak zjistím druh paměti.

Příspěvek od davehanz »

Pugete tak pokud vim,ty jsi taky tak trochu testovac ROMek a mel jsi v tel uz kde co,ne?Me mobil neumrel a presto jsem mel v haji zakladni desku,a to jen diky tomu,ze tel neprijal zadnou pametovku :-D.
Jinak je az k neuvereni,ze ty pameti jsou tak rozdilne,proc vsude necpou to samy????Jeden mobil a dve ruzny pameti,proc?A jak se da zjistit,ktery ma jakou?
Naše forum, vaše forum :-)

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: Jak zjistím druh paměti.

Příspěvek od Puget »

Nejspíše to je takhle kvůli tomu, že to jeda firma nestíhá a tak to Huawei skupuje od různých výrobců aby pokryl poptávku. Stejný to bylo i s displeji.

Já jsem teď línej čist jak vypadá mobil kterej na to chcípne, jestli mi odešel na tu paměť a nebo na něco jiného... Spíše si půjdu omrknout nabídky telefonů a možná si koupím jinej. :P
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Uživatelský avatar
davehanz
Příspěvky: 1247
Registrován: 26. 11. 2012 20:01
Zařízení: iPhone 5,5s,SE,8
Firmware: iOS 10.3.3, iOS11,12
Operátor: Vodafone
Bydliště: Kyjov

Re: Jak zjistím druh paměti.

Příspěvek od davehanz »

takze ti uplne umrel z niceho nic?nebo pri nejake akci jako treba zmena ROMky atd?
Naše forum, vaše forum :-)

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: Jak zjistím druh paměti.

Příspěvek od Puget »

Z ničeho nic, prostě jsem ho vytáhnul z kapsy a už nejel. :/
Zkusil jsem napsat na modaco, ale moc se s tím nepohnulo...
http://www.modaco.com/topic/368092-phone-wont-boot/
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Uživatelský avatar
davehanz
Příspěvky: 1247
Registrován: 26. 11. 2012 20:01
Zařízení: iPhone 5,5s,SE,8
Firmware: iOS 10.3.3, iOS11,12
Operátor: Vodafone
Bydliště: Kyjov

Re: Jak zjistím druh paměti.

Příspěvek od davehanz »

taky zvlastni toto,das mobil do kapsy s tim,ze jsi na prijmu,pak vytahnes,abys zjistil,kolik je hodin,atel jekaput,to nase*e
Naše forum, vaše forum :-)

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Jak zjistím druh paměti.

Příspěvek od Exp »

On je právě problém v tom, že pokud ti nenaběhne vůbec nic, tak s tím nehneš. Pokud se zobrazí třeba logo, tak by měla jít spustit instalace firmwaru a pak jedině zkoušet různý balíčky, jestli se něco nechytí. Ale pokud je to úplně mrtvý, tak pomůže asi jedině servis.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Odpovědět