Přidej se

Emotion UI

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: Emotion UI

Příspěvek od Puget »

Ten smajlík znamená ze jsem šťastněj až brecim:D samozřejmě je to internet takže nebrecim :D
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Emotion UI

Příspěvek od Exp »

michalkalensky píše:takže :D zabere vám to 10 vteřin :D :D :D :D :D jak je ta ikonka menu tak na ní dlouho přidržte prst a pak dejte odstranit a máte hotovo :D Ikonky se vám stejně instalují na pluchu ;) :D :D
Dobrý no. :D
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: Emotion UI

Příspěvek od michalkalensky »

ale je to dobrý návod a hlavně funkční ;D to by se mělo dát do návody! ;)

michalkalensky
Neregistrovaný uživatel

Re: Emotion UI

Příspěvek od michalkalensky »

tak jsem našel MiHome Launcher a tam nemáte menu tak to mužete vyzkoušet pokud chcete mít na G300 Emotion UI ;)
Zde je odkaz:
https://play.google.com/store/apps/deta ... 9tZTIiXQ..

A nebo zkuste MIUI X4 Go/Apex/ADW Theme PRO můžete ho použít v Apex Launcher, Nova Launcher, GoLauncher, ADW Launcher, Holo Launcher, Atom Launcher
Zde je odkaz:
https://play.google.com/store/apps/deta ... ZyZWUiXQ..

A dejte vědět jak to frčí :)

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: Emotion UI

Příspěvek od Puget »

Radši si tam dám MIUI ROM než náhražku v podobě launcheru :D
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Uživatelský avatar
Spine 30
Příspěvky: 305
Registrován: 5. 4. 2013 19:35
Zařízení: Nokia lumia 520
Firmware: Windows phone 8
Operátor: Vodafone
Bydliště: Liberec

Re: Emotion UI

Příspěvek od Spine 30 »

A co takhle vzít Y300, nainstalovat Total commander, otevřít položku kořenová složka sytémového souboru/system/app
zkopírovat launcher + co je libo na SD (novější verze správce souborů, hudba, profily, atd...) Odeslat přes BT... do G300 a protože to jsou apk, tak jednoduse nainstalovat... (Eui nahradí původní launcher) U mě funkční volná ram 190 MB a je svižnější než launcher z ics...

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Emotion UI

Příspěvek od Exp »

Zajímavý postup...takže takhle se dá do G300 nainstalovat Emotion UI? Funguje to bez problémů? A co třeba widgety z EUI?
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
Spine 30
Příspěvky: 305
Registrován: 5. 4. 2013 19:35
Zařízení: Nokia lumia 520
Firmware: Windows phone 8
Operátor: Vodafone
Bydliště: Liberec

Re: Emotion UI

Příspěvek od Spine 30 »

Nainstalovat jde cokoliv ;-)) Jak jsem psal, vše je apk... Ted nevim jak se jmenuje ten widget, co je všude na promo k EUI... Myslim, že my widget... a ten fungoval. Chce to ještě vyzkoušet. Na tohle jsem přišel při jednoduchým se prohrabování složkana systému ;-)) Launcher plně funkční, jen po instalaci nebyly vidět na plochách všechny ikony. Pomohlo vymazání dat aplikace... A vše je ok. a bez Rootu ;-))

Uživatelský avatar
Mr.Oizo
Příspěvky: 732
Registrován: 2. 3. 2013 9:46
Zařízení: Huawei Nova 3

Re: Emotion UI

Příspěvek od Mr.Oizo »

Mohl by jsi ty potřebné soubory které dáváš na sd kartu nahrát někam tak aby jsme je mohli stáhnout a nainstalovat? Proč se to musí posílat přes BT a né rovnou instalovat?

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: Emotion UI

Příspěvek od Puget »

Já takovéto věci dělal tím, že jsem v titanium backup udělal zálohu třeba toho launcheru a tu zálohu pak poslal.
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Odpovědět