Přidej se

Užírání kreditu :(

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: Užírání kreditu :(

Příspěvek od Puget »

Nastaveni> další...> mobilní sítě
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Uživatelský avatar
PepaStepa
Příspěvky: 137
Registrován: 22. 3. 2013 1:25
Zařízení: Huawei G300

Re: Užírání kreditu :(

Příspěvek od PepaStepa »

Punkevník píše:Pokud máš VF
http://i.imgur.com/GRAjG14.png
Vážně nejlepší způsob odpojení žrouta kreditu :) Protože když zrušíte pouze "Povolit přenos dat" v nastavení telefonu, tak vám sice telefon nebude žrát peníze za připojení, ale zároveň vám nebudou chodit MMS zprávy, tak jak se to stávalo mě, ale klidně mě někdo opravte jestli to tak není ;)

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: Užírání kreditu :(

Příspěvek od Puget »

Já si vypnul obojí: D mms si s nikým neposilame jením od čas SMS jako jdi mi otevřít stojím u dveří :D
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Uživatelský avatar
PepaStepa
Příspěvky: 137
Registrován: 22. 3. 2013 1:25
Zařízení: Huawei G300

Re: Užírání kreditu :(

Příspěvek od PepaStepa »

Tak to jo, ale je to tak jistější (teda v případě, že nebudeš vůbec využívat mobilní data jinak než přes WiFi síť), protože stačí o to tlačítko prstem zavadit a už se platí :( A nebo, když občas uvedu telefon do základního nastavení z důvodu "očisty" telefonu a zanechám tam simku, tak už se mi zase připojoval ...

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: Užírání kreditu :(

Příspěvek od Puget »

Proto když flashuju tak vyndavam simku většinou se ty romky snaží vyhledat WiFi.
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Uživatelský avatar
PepaStepa
Příspěvky: 137
Registrován: 22. 3. 2013 1:25
Zařízení: Huawei G300

Re: Užírání kreditu :(

Příspěvek od PepaStepa »

No právě ;) na tu simku většinou zapomenu a než jsem vše odklikal, tak už bylo pozdě :D

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Užírání kreditu :(

Příspěvek od Exp »

PepaStepa píše: Vážně nejlepší způsob odpojení žrouta kreditu :) Protože když zrušíte pouze "Povolit přenos dat" v nastavení telefonu, tak vám sice telefon nebude žrát peníze za připojení, ale zároveň vám nebudou chodit MMS zprávy, tak jak se to stávalo mě, ale klidně mě někdo opravte jestli to tak není ;)
To je pravda. :) Já to tak mám nastavené taky. U operátora jsem vypnul mobilní data a v telefonu mám přenos dat povolený. Nehrozí tak že se telefon připojí na placený internet a mms normálně fungují.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Odpovědět