Přidej se

Nejde zapnut

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
Filip
Příspěvky: 12
Registrován: 1. 11. 2013 18:14

Re: Nejde zapnut

Příspěvek od Filip »

no okej už som konečne nainštaloval nový firmware spustil telefón ktorý bežal úplne v poriadku len som mal vybratú simkartu pre istotu tak som ešte išiel na google + a obnovil čísla a sms správy potom som dal vypnúť telefón vybral som baterku vložil som simkartu baterku vrátil naspeť .. stlačím power a nič .. ako by nič .. skúšal som držať power , power + volume up, power + volume up a volume down , pripojiť na nabíjačku a nikdy nič .. neviem či som to teraz tým vypnutím telefónu úplne pokazil alebo čo sa to vlastne stalo :/

Filip
Příspěvky: 12
Registrován: 1. 11. 2013 18:14

Re: Nejde zapnut

Příspěvek od Filip »

po cca pol hodinesom dal baterku naspeť do telefonu a normálne mi ho spustilo zadal som svoj pin načítala sa mi obrazovka potom to vyzeralo akokeby sa rozmazala nejakým červeným pásikom a hned nato sa vypol a zapol telefon a ked mi ukázalo že mám zadať pin tka sa mi do 3 sec zae vypol a zase mi nejde zapnúť ..

Filip
Příspěvky: 12
Registrován: 1. 11. 2013 18:14

Re: Nejde zapnut

Příspěvek od Filip »

no a som zase pri tom že sa mi spustí to logo huawei a potom to zamrzne ..

Uživatelský avatar
Lucifer
Příspěvky: 41
Registrován: 31. 10. 2013 19:42
Zařízení: Huhlavej G510
Firmware: prozatím SlimKat
Operátor: Vodníkfoun
Bydliště: Peklo
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejde zapnut

Příspěvek od Lucifer »

Ja vím co s tím je.

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejde zapnut

Příspěvek od mitsuu84 »

to Filip: Hele edituj ty svoje příspěvky viz pravidla ..3. Nepiš hned pod sebe několik vlastních příspěvků v krátkém čase - používej tlačítko "Upravit". ;)
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Nejde zapnut

Příspěvek od Exp »

Ja bych naformatoval kartu, stáhnul znovu ten firmware z Huawei stránek a zkusil přeinstalovat. Před spuštěním instalace vytáhnout na chvili baterku. Pokud se to bude vypínat i pak, tak tam bude nejspíš nějaký jiný problém, který nebude souviset s firmwarem.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
Lucifer
Příspěvky: 41
Registrován: 31. 10. 2013 19:42
Zařízení: Huhlavej G510
Firmware: prozatím SlimKat
Operátor: Vodníkfoun
Bydliště: Peklo
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejde zapnut

Příspěvek od Lucifer »

Ja bych to reklamoval

Filip
Příspěvky: 12
Registrován: 1. 11. 2013 18:14

Re: Nejde zapnut

Příspěvek od Filip »

okej dal som ten istý firmware na kartu znovu .. dal som kartu do telefónu podržal som power +, - spustila sa inštalácia a po chvíli sa to spustili odznova a napísalo tam že to bolo neúspešné tak sa to začalo odznova a asi v 1/10 to seklo a nepohlo sa to tak som vybral baterku a zase mi ten mobil nejde spustiť .. okej tak teda konečne po pár hodinách po pripojení na nabíjačku a mi to začalo nabíjať nechám si to nabiť na 100% a potom zase pre formátujem kartu a dám znovu spustiť inštaláciu firmweru .. pokiaľ sa mi to zase nepodarí tak sa na to už vykašlem a počkám do stredy potom dôjde kamarát a spraví mi to

Filip
Příspěvky: 12
Registrován: 1. 11. 2013 18:14

Re: Nejde zapnut

Příspěvek od Filip »

exp mohol by som poprosiť o kontakt napríklad na skype alebo si ma rovno pridaj f.kosec lebo takto sa to asi nikdy nepodarí a mám pocit že je to už v poriadku len mi z nejakého dôvodu telefón nechce spustiť keď tam mám simkartu a skúšal som aj moju a aj od druhých a nespustí mi ho

Uživatelský avatar
Lucifer
Příspěvky: 41
Registrován: 31. 10. 2013 19:42
Zařízení: Huhlavej G510
Firmware: prozatím SlimKat
Operátor: Vodníkfoun
Bydliště: Peklo
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejde zapnut

Příspěvek od Lucifer »

Myslim ze se tim trapis uplne zbytecne, pokud to nenajede se SIM po cistem flashnuti tak tam proste je chyba v hardware = doma neresitelne, reklamace, servis. Mel jsem u G300 cca. to same, menili v nem GSM cast (nebo jak se tomu nadava - ten modul co vysila/prijima signal)

Odpovědět