Přidej se

Nejde zapnut

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
Jurko51
Neregistrovaný uživatel

Nejde zapnut

Příspěvek od Jurko51 »

Ahojte dnes von som chcel pocuvat pesnciky cez mobil, pustil som jednu a napisalo mi ze sa neda najst alebo nieco take. Dal som restartovat mobil od vtedy mam len logo Huawei na obrazovke a nic sa nedeje. Po vybrati baterky a dani jej napset stale to iste. Co mam robit? Dakujem

jirkas
Příspěvky: 122
Registrován: 17. 11. 2012 13:36
Zařízení: Huawei Ascend G300
Firmware: ICS

Re: Nejde zapnut

Příspěvek od jirkas »

Zkus to restartovat manuálně je to taková černý tlačítko pod zadním krytem....a pak když tak reklamace ;-)

Jurko51
Neregistrovaný uživatel

Re: Nejde zapnut

Příspěvek od Jurko51 »

kde mam hladat cca to tlacidlo? Pri fotaku/simke....?

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Nejde zapnut

Příspěvek od Exp »

Ahoj, zkus telefon úplně vypnout, vytáhni na pár vteřin baterku, pak ji dej znovu do telefonu a stiskni zaráz tlačítko pro zvýšení hlasitosti (na boku telefonu) a tlačítko na zapnutí telefonu "power". Měl by naběhnout recovery mód, kde vyber reboot. Pokud by to nepomohlo, tak to celý zopakuj ale vyber v recovery módu factory reset / wipe. Jestli ti vůbec recovery nenaběhne, nebo nejde nic vybrat tak vypni telefon a stiskni zaráz obě tlačítka na hlasitost (+ a -) a zapínací tlačítko. Tím by mělo dojít k "přeinstalaci" systému. No a když nepomůže ani toto, tak by šlo zkusit nějaký neoficiální způsob, ale tím bys přišel o záruku. Lepší by pak bylo reklamovat.

Jinak ještě se zeptám...nemáš ho náhodou od Vodafonu s oficiálním ICS? Poslední dobou se tyto stavy objevují s touto rom docela často.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Jurko51
Neregistrovaný uživatel

Re: Nejde zapnut

Příspěvek od Jurko51 »

Nie nemam, mam od vyroby co tam bola GB. Neslo mi ani podrzaneie hlasitosti plus zapnutie nic nereagovalo ale Uz ide :) zistil som ze ked mam vlozenu pametovu katrtu nejde mi zapnut cize problem bude v nej :/. skusim ju naformatovat alebo nieco z nou urobit. Dakujem vam :)

Leonardis
Příspěvky: 621
Registrován: 25. 12. 2012 18:38
Zařízení: Lenovo K5 Note
Firmware: Android 6.0
Operátor: T-Mobile
Bydliště: Liberecký kraj CZ

Re: Nejde zapnut

Příspěvek od Leonardis »

čau chlapy, kamarád má podobný problém ale s jiným telefonem, je to Lenovo A789 s androidem 4.0.3, nejde zapnout a ani na kabelu nereaguje a nenabijí. Chtěl si přehrát rom, tvrdil mi že dělal root a měl prý v telefonu cwm, což si myslím já že neměl ani jednu věc v telefonu z toho co mi řekl. Dá se s tímto telefonem ještě něco dělat nebo má zněho těžítko??? Díky za info. Vím, že se jedná o jiný telefon než je g300.

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Nejde zapnut

Příspěvek od Exp »

Leonardis: stačí to jen jednou: viewtopic.php?f=4&t=339
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Pepino_Honda
Příspěvky: 26
Registrován: 1. 1. 2013 13:30
Zařízení: G300
Firmware: B952 GV

Re: Nejde zapnut

Příspěvek od Pepino_Honda »

přidávám další mou zkušenost. Nechtěla se mi spustit GPS v navi Sygic. Tak jsem telefon restartoval a byl konec :) naběhlo pouze logo Huawei a tím to skončilo. Nepomáhalo vytáhnutí baterky. Reset přes tlačítka ( vol dolů plus start) také nic, pouze displej svítil celý fialově... přes volume nahoru plus start se také nědělo nic. Už mě poléval pot. Ale zkusil jsem vyndat paměťovku jako to udělal Jurko a telefon najednou bez problémů naskočil :) Pak jsme vložil kartu zpět, tlf zahlásil, že je potřeba ji naformátovat. tak jsem to provedl, stáhl zpět 1GB dat a uvidíme, jestli to vydrží :)
G300 - 4.0.3 - B952 GV

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Nejde zapnut

Příspěvek od Exp »

Hlavně že se to podařilo rozjet. :) Díky za info.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Daniel
Neregistrovaný uživatel

Re: Nejde zapnut

Příspěvek od Daniel »

no, mám huawei ascend g200, power + hlasitosť nešli, dal som teda obydve tlačítka hlasitosti + power a svieti mi fialová obrazovka.. čo s tým?

Odpovědět