Přidej se

Vibrace po nezvednutí hovoru?

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
Uživatelský avatar
trelowney
Příspěvky: 25
Registrován: 5. 1. 2013 23:04
Zařízení: Huawei U8815
Firmware: CM11 nightly
Operátor: VF CZ
Bydliště: CZ
Kontaktovat uživatele:

Vibrace po nezvednutí hovoru?

Příspěvek od trelowney »

Ahoj.
Používám již více jak 3/4 roku CM10.1 (nyní každonoční nightlies). Asi před měsícem se mi začla dít zvláštní věc. Pokud nestihnu vzít hovor nebo jej odmítnu, zvuk se automaticky přepne jen na vibrace. Což by třeba až tak nevadilo, ale pokud jsem mimo kancelář a toto se mi stane a nevšimnu si toho, vrátím se zpět, položím telefon na stůl a poté běhám po kanceláři, ani si nevšimnu, že mi volá technik, což mi dost vadí. Kdyby telefon neblikal a neměl jsem ho pak na očích, tak o tom vůbec nevím.

Nenarazil na toto někdo? Neví někdo, jakým nastavením by to mohlo být nebo třeba mohlo být ovlivňováno?

Factory reset se mi nechce dělat, přecejenom už mám za tu dobu vše nainstalováno a nastaveno k obrazu svému a nastavovat a ladit znovu všechno by mi zase trvalo dost dlouhou dobu. Telefon používám především k práci, takže je to opravdu nepříjemné. :evil: Opravdu by mi pomohlo, kdyby mě někdo dokázal nakopnout nějakým směrem. Zkoušel jsem prolézt nastavení, ale nemůžu nic, co by se toho týkalo najít.

Díky :geek:

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Vibrace po nezvednutí hovoru?

Příspěvek od Exp »

Nemáš tam třeba nějakou aplikaci na řízení profilů nebo něco? Dělá ti to od začátku na té CM 10.1 nebo to začlo až později? Pokud to tak je od nainstalování této rom, tak nejspíš tovární nastavení ani nepomůže.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
trelowney
Příspěvky: 25
Registrován: 5. 1. 2013 23:04
Zařízení: Huawei U8815
Firmware: CM11 nightly
Operátor: VF CZ
Bydliště: CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Vibrace po nezvednutí hovoru?

Příspěvek od trelowney »

Prave, ze nic takoveho tam nemam, zkousel jsem hledat vsemozne a delalo to zrejme po nejake aktualizaci pres OTA, protoze asi tri dny zpatky to po nejake aktualizaci zase samo odeznelo a nyni to funguje jak ma.. Prestal jsem to resit a hledat a vyresilo se to takto samo.. Bohuzel bych rad pomohl, kdyby se to nekomu stalo, ale vypada to, ze to opravdu bylo nejakym nastavenim v nejake OTA nightly verzi.. :evil:

Odpovědět