Přidej se

Ztráta fotek z galerie :(

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
sauron13
Příspěvky: 1
Registrován: 10. 2. 2013 15:57
Zařízení: Huawei G300
Firmware: 4.0.3

Ztráta fotek z galerie :(

Příspěvek od sauron13 »

Zdravím vás Android mistři ;)
Tento telefon je mým prvním Androidem a začínám si představovat jak ho lámu o hranu stolu :(
Je to cca 4 dny zpět, kdy se mi telefon vybil do úplného vypnutí, dal jsem ho nabít, pak zapnul a šel vyfotit "něco".
Neuvěřitelé zděšení následovalo v momentě, kdy jsem z foťáku přeskočil do galerie a našel pouze fotku "něčeho" ... ostatních 250 souborů (foto+videa) zmizelo. Kartu jsem zkoušel dát kolegovi do nějaké old school Xpress music Nokie, kde jsem po otevření zahlédl pár fotek z nedávné doby, ale 16GB karta jí docela brzdila. Tři dny se tu peru s tím jak ty fotky z toho Chujaveje dostat, když je tam nevidím.
Mohu vás poprosit o radu? Když vlítnu na sdcard/DCIM/.thumbnails .... je tam pár fotek z té galerie a dva soubory .thumbdata3, oba o velikostech kolem 750MB ... je tu nějaká možnost se do těchto souburů podívat? Ze zoufalosti doufám,že se tam ty fotky nacházejí.
Předem děkuji. Tom
S pozdravem pouhý uživatel,nikoliv android šaman jako jste vy ;)
PS: Záloha žádná, Google+ vypnutá synchro a vím,jsem debil :D
Přílohy
... toto je náhled z PC :(
... toto je náhled z PC :(

MartinFibich
Příspěvky: 8
Registrován: 21. 7. 2013 9:51
Zařízení: Huawei Ascend G300
Firmware: 4.0.3 GV *ROOT*
Operátor: Vodafone

Re: Ztráta fotek z galerie :(

Příspěvek od MartinFibich »

:evil: Toto se mi bohužel stalo 3x. Tak jsem to šel reklamovat a závadu mi neuznali a ještě to svedli na kartu! Po naformátování to uďálo znovu. Proste kvalitka mno. :) Byl už 5x na reklamaci!

Uživatelský avatar
policak
Příspěvky: 157
Registrován: 23. 6. 2013 13:36
Zařízení: VF Smart ultra 6
Firmware: Stock

Re: Ztráta fotek z galerie :(

Příspěvek od policak »

Dobre, tohle je ale slozka s nahledy. Jak to vypada ve slozce DCIM, tam nic neni? Nahledy ti moc nepomuzou. Co celkova velikost dat na karte? Nedoslo treba k nahodnemu presunu do jine slozky? A kartou to samozrejme byt muze, spousta lidi takhle prisla o fotky z digitalniho fotaku a nesvadi to na fotak, proste se karta zesere, neni to nemozne. Formatovani pak samozrejme nepomuze, ta chyba tam je a bude se opakovat.

Uživatelský avatar
trelowney
Příspěvky: 25
Registrován: 5. 1. 2013 23:04
Zařízení: Huawei U8815
Firmware: CM11 nightly
Operátor: VF CZ
Bydliště: CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Ztráta fotek z galerie :(

Příspěvek od trelowney »

Zkus jeste pouzit QuickPic. Na ICS i JB mi to delalo neco podobneho.. Nechtelo to zobrazit fotky, treba az po dalsich dvou restartech, pritom na karte normalne byly a pres prohlizec souboru normalne otevrit sly.. Pak me to uz nastvalo, nainstaloval jsem QuickPic, fotky prohlizim pres nej a jsem na 100% spokojen. Problemy zadne.. Navic aplikace je mala a pomerne rychla..

Tabul
Příspěvky: 50
Registrován: 7. 3. 2013 11:08
Zařízení: G300
Firmware: B895 Slim
Operátor: Blesk mobil

Re: Ztráta fotek z galerie :(

Příspěvek od Tabul »

Od koho máš kartu?

Odpovědět