Přidej se

Problém při volání

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
Uživatelský avatar
Pavel
Příspěvky: 659
Registrován: 6. 5. 2013 10:10
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4
Operátor: Kaktus

Problém při volání

Příspěvek od Pavel »

Mam problem pri volani.Kdyz vytocim nejake cislo displej zhasne a vidim uplny h.... To same kdyz mi nekdo vola.Telefon vyzvani ale obrazovka je cerna a tak nevidim kdo mi vola a ani nemuzu prijmout hovor.Musim pouzit sipku zpet abych videl kdo mi vola a mohl jsem hovor prijmout.
Nemate nekdo stejny problem a nevite co s tim?
Predem diky za rady.
Moje telefony jak šel čas: Motorola T180-Alcatel One Touch 311-Sony Ericsson K700i-Huawei Ascend G300-Xiaomi Redmi Note 4 Global 3GB

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Problém při volání

Příspěvek od Exp »

Pravděpodobně problém s čidlem přiblížení vedle sluchátka. Nemáš tam nějakou nálepku nebo něco? Pokud bys neměl ničím překryté čidlo, tak pak jedině zkusit tovární nastavení, jestli tam není problém s nějakou aplikací. A kdyby to nepomohlo, tak reklamace nebo rozebrání mobilu.

Tady už se řešilo něco podobného, třeba se to bude hodit: viewtopic.php?f=14&t=146

nebo tady: viewtopic.php?f=19&t=961

a v tomto tématu je i návod na opravu, pokud by sis na to troufnul: viewtopic.php?f=14&t=911 :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
Pavel
Příspěvky: 659
Registrován: 6. 5. 2013 10:10
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4
Operátor: Kaktus

Re: Problém při volání

Příspěvek od Pavel »

Nálepku tam žádnou nemám. Tovární nastavení se mi nechce dělat, přijdu o všechny stažené aplikace.
Zajímavé je že to blbne jen někdy.
Moje telefony jak šel čas: Motorola T180-Alcatel One Touch 311-Sony Ericsson K700i-Huawei Ascend G300-Xiaomi Redmi Note 4 Global 3GB

Odpovědět