Přidej se

Nonstop nemám signál

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
maartk
Neregistrovaný uživatel

Nonstop nemám signál

Příspěvek od maartk »

Zdravim, nedávno se mi stalo, že mi prostě zničehonic vypadl signál a prostě nic. Zkoušel jsem vyndat simku, otřít ju, přitlačit ju na piny a signál furt nikde

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Nonstop nemám signál

Příspěvek od Exp »

Ahoj. Zkus restartovat telefon. Pokud máš povolený v nastavení rychlý start, tak vypnutí a zapnutí většinou nepomůže. Restart je v tomto případě důkladnější. Mohlo se stát že někde nebyl signál a telefon si ho už automaticky neobnovil.
Případně v nastavení vybrat síť ručně. Pokud by to nepomohlo, tak zkusit simku v jiném telefonu, a pak kdyžtak udělat tovární nastavení.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Nonstop nemám signál

Příspěvek od mitsuu84 »

Sice mám Y300,ale dnes večer se mi stalo to stejný.Zkoušel sem jinou ROM(B196),vše naběhlo a po chvilce signál nebyl,nepomohlo ani restartovat.Komplet wipe,obnovit zálohu předešlé ROM(B194),vše najelo,signál jen problikl a zas nic.Komplet wipe všeho a čistá instalace a to stejný,po nabootování signál jen problikl a zas nic.Tak sem přes dload nahodil ofiko ROM,vše najelo a signál najednou zas byl.Tak sem nahrál TWRP,obnovil zálohu té custom ROM a signál zas mám a drží.Tak nevím co bylo špatně,jestly něco v té zkoušené ROM,že byla pro G510 a né Y300(měly by bejt ale stejný).Zatím jedu zas ná té obnovené custom ROM(B194) a signál drží,tak snad už to bude v pohodě.Stejnej problém měl dnes večer i jeden na android foru s Y300 a stock rom(B190),tomu pomohlo tovární nastavení.
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
Mr.Oizo
Příspěvky: 732
Registrován: 2. 3. 2013 9:46
Zařízení: Huawei Nova 3

Re: Nonstop nemám signál

Příspěvek od Mr.Oizo »

Nebylo to v tvém případě tímto? http://mobil.idnes.cz/vypadek-t-mobile- ... ratori_ada

Uživatelský avatar
syntaxicek
Příspěvky: 575
Registrován: 23. 4. 2013 10:48
Bydliště: Praha

Re: Nonstop nemám signál

Příspěvek od syntaxicek »

:D a on přeinstaloval mobil :D :D trošku smůla :D

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Nonstop nemám signál

Příspěvek od mitsuu84 »

Mr.Oizo píše:Nebylo to v tvém případě tímto? http://mobil.idnes.cz/vypadek-t-mobile- ... ratori_ada
To nevím,protože pak sem dal sim do LG OO a tam mi signál normálně frčel a xperka s t-mob simkou taky signál měla.Každopádně mě restarty nepomohli,ani přeinstalace rom,až pak ofiko FW.
syntaxicek píše::D a on přeinstaloval mobil :D :D trošku smůla :D
Tak i kdyby,přehrát ofiko FW,nahodit TWRP a obnovit zálohu je otázka chvilky ;).
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
syntaxicek
Příspěvky: 575
Registrován: 23. 4. 2013 10:48
Bydliště: Praha

Re: Nonstop nemám signál

Příspěvek od syntaxicek »

JoJo Ja vím :D i tak, bych měl nervy kdyby to bylo tím :D

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Nonstop nemám signál

Příspěvek od mitsuu84 »

Nevím,kdyby signál nešel ani na LG nebo Xperii (když tam psali že hlavně smartphony),tak bych to bral asi ,že výpadek sítě.Ale nešel signál jen na Y300 a spadl hned jak naběhla ta rom,co sem chtěl vyzkoušet :lol: A nahodil sem pak ofiko T-Mob FW a signál jak víno.Sere pes :lol:
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Nikdo Cotetozajima
Neregistrovaný uživatel

Re: Nonstop nemám signál

Příspěvek od Nikdo Cotetozajima »

Ahoj, být tebou bych telefon jednoduše vypnula a znovu zapla. :D To samé se mi taky stalo a ještě před půl hodinou to tak bylo. Tak jsem prostě mobil vypla a zapla a zas normálně funguje :lol: díky bohu! :roll: :roll: :roll:

Odpovědět