Přidej se

downgrade 4.0.3 to 2.3.6

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
jiny
Neregistrovaný uživatel

downgrade 4.0.3 to 2.3.6

Příspěvek od jiny »

Zdravím,
mobil G300 mám cca tak něco málo přes půl roku, chtěl bych z 4.0.3 downgradovat na 2.3.6, bohužel číslo sestavení mám B952 a nemohu na to nikde najít návod a ani žádné soubory ke stažení. Prolezl jsem zde už spoustu vláken a nic jsem nenašel. Jsem s androidem dá se říct v podstatě začátečník, tak jsem se dočetl že se dá i změnit to "číslo sestavení" pro lepší optimalizaci na hraní a na rychlejší běh systému, zda-li jsem to pochopil dobře. Nechtěl jsem zbytečně zakládat další vlákno, jen mi to prostě nedalo a rád bych downgrade uskutečnil i za cenu toho, že ztratím záruku.

Děkuji za každý komentář který mi pomůže.

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: downgrade 4.0.3 to 2.3.6

Příspěvek od Exp »

Ahoj. Řešilo se to tady už mockrát, stačilo se mrknout do návodů, je to tam hned na prvním místě jako důležité téma. :)

viewtopic.php?f=15&t=330

Z B952 Můžeš downgradovat oficiálně. Kdyby sis s něčím nevěděl rady, klidně napiš do toho tématu s návodem, ať to tady nemáme zbytečně 2x.

Číslo sestavení označuje nainstalovanou verzi firmwaru. Každá verze má to číslo jiné. Samostatná změna čísla sestavení nemá na nic vliv. Je to jen označení verze.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
Androidě
Příspěvky: 882
Registrován: 23. 9. 2013 18:45
Zařízení: Motorola Moto X
Operátor: Kaktus (by T-Mobile)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: downgrade 4.0.3 to 2.3.6

Příspěvek od Androidě »

Aspon že to jde takhle a i oficiálně, tohle u Y300 možné není a jak člověk nahraje vyšší verzi, zpět už to bez unlocku nejde.
Motorola Moto X 2014 (2nd Gen.) 16GB

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: downgrade 4.0.3 to 2.3.6

Příspěvek od Exp »

Téma zamčeno. Pokračování tady: viewtopic.php?f=15&t=330
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Zamčeno