Přidej se

špatné gesto

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: špatné gesto

Příspěvek od Exp »

Zkus postupovat podle návodů v tomto vlákně. Třeba něco z toho pomůže. :) Kdyžtak zkusit přeinstalovat firmware.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Vitalianos123
Neregistrovaný uživatel

Re: špatné gesto

Příspěvek od Vitalianos123 »

Vubec mi nic nepomohlo. Tak budu muset do servisu asi :lol:

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: špatné gesto

Příspěvek od Puget »

Ani ti s tim firmwarem ? Nebo tovarnim nastavenim?
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: špatné gesto

Příspěvek od Exp »

Vitalianos: Jakou verzi firmwaru tam teď máš? Stačí si stáhnout nějaký balík s aktualizací od Huawei, dát to na kartu do složky dload, vypnout telefon, stisknout obě tlačítka na hlasitost (vol+ a vol - na boku telefonu) a současně zapínací tlačítko. Držet tak dlouho než se spustí instalace. Příjdeš tak ale o data v telefonu, takže jestli to půjde, tak nejdřív zálohuj.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

sykyn
Příspěvky: 8
Registrován: 24. 2. 2013 21:32
Zařízení: g300

Re: špatné gesto

Příspěvek od sykyn »

Exp jestlize ma v telefonu zaskrtnuto rychle zavedeni systemu tak se do telefonu pres volume + a power nedostane lze toto obejit nahrat na sd kartu os presnej co mas v mobilu a spustit a ono si to takhle preinstaluje ale do cwm by Jsi se mel dostat taky.

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: špatné gesto

Příspěvek od Exp »

Pokud se dá na kartu firmware (do kořenového adresáře složka dload), který jde nainstalovat na obsaženou verzi, tak stisknutím obou tlačítek na hlasitost (vol + a -) a současně zapínacího tlačítka se spustí instalace z karty. Na tohle by nemělo mít rychlé zavedení systému vliv. Je to dělané právě pro případy, kdy se nedá spustit instalace volbou v menu.

To rychlé zavedení je jen částečné vypnutí telefonu. Nevím jestli to ovlivňuje spuštění do recovery módu (vol + a power), ale možná by v tom případě co popisuješ stačilo jen na pár vteřin vytáhnout baterku a pak zapnout. Tím by mohl jít obejít ten rychlý start.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

bndl
Neregistrovaný uživatel

Re: špatné gesto

Příspěvek od bndl »

vyberte baterku a pak volume + a zapnutí mobilu..právě mi to vyšlo.. :D

ffw
Neregistrovaný uživatel

Re: špatné gesto

Příspěvek od ffw »

http://www.youtube.com/watch?v=fV6GEauySLk
použijte tohle když vam nic jiného nejde. hodně štěstí! ;)

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: špatné gesto

Příspěvek od Puget »

Je to jenom video o tom, jak se dostat do recovery a zmáčknout wipe data/factory reset. :D
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Pomoc
Neregistrovaný uživatel

Re: špatné gesto

Příspěvek od Pomoc »

Ahoj já mám Huawei Ascend G300 a stalo se mi to samé co tobě,našel jsem tuhle stránku a pomohla mi rada : klikni na přidání zvuku a tlačítko na zapnutí a drž tak dlouho dokut se neukáže hard restart,když jsem to dělal po prvé tak to nešlo zaplo se mi to jako normální zapnutí ale na 3 pokus se mi celý telefon restartoval :) sice mito skoro vše vymazalo ale aspoň mám svůj milovaný mobil doufám že jsem pomohl :)

Odpovědět