Přidej se

Špatný mikrofon

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
robsik
Příspěvky: 11
Registrován: 29. 12. 2012 11:07

Re: Špatný mikrofon

Příspěvek od robsik »

Telefon byl na reklamaci, týden vše v pořádku. Nyní se vše vrátilo do starých kolejí a opět mi nikdo nerozumí.
Stačí si vzít jiný telefon a hned je to v pohodě, takže chybu nebude v mé osobě :). Je to prý jako kdybych mluvil tak metr od toho telefonu, prostě z dálky. Takže půjde opět na reklamaci. Jak to máte ostatní po reklamaci mikrofonu?

Soft jsem nechal tak jsem ho dostal z reklamace, nic jsem nepřeinstalovával,...

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Špatný mikrofon

Příspěvek od Exp »

Odpovídal jsem ti na soukromou zprávu, ale dám to ještě sem, aby to bylo na očích:

Otázka je, jestli to opravdu bylo po vrácení ze servisu lepší nebo to byl jen dojem. Jaká verze tam byla před tím? Pokud nahráli novou a dělá to zase, tak si myslím že to softwarem nebude. Každopádně teď tam máš B952 General Version, což je nejnovější verze a už nemůžeš aktualizovat. Zkus udělat tovární nastavení a používej nějakou dobu telefon bez přidaných aplikací (jestli to náhodou nedělá nějaký program). Pokud by se to nezlepšilo, tak jedině znovu reklamace. Po 3 uznaných reklamacích máš nárok na vrácení peněz.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

MrFreakMusician
Neregistrovaný uživatel

Re: Špatný mikrofon

Příspěvek od MrFreakMusician »

Vámi zmíněná slyšitelnost v tichém prostředí mě taky trápí, ale je to stoprocentně vada softwaru. Na telefonu jsem měl dlouhodobě asi 5 romek, z toho 3 neoficiální a ty to nedělali. Teď naposledy jsem zakotvil na Slim952 a ta to zase dělá:-/ jelikož je to jen vyčištěná a poladěná stock rom.

Moroes
Příspěvky: 49
Registrován: 24. 3. 2013 12:21
Zařízení: Bricked G300 :(
Firmware: Ytong 1.0
Operátor: 02
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Re: Špatný mikrofon

Příspěvek od Moroes »

Jn, asi zkoušet romky :D. Ale slyšel jsem, že např CyanogenMod má také menší problémy s mikrofonem.

exinfo.co
Příspěvky: 2
Registrován: 8. 8. 2013 15:10
Zařízení: Huawei Ascend G300
Operátor: mobil.cz

Re: Špatný mikrofon

Příspěvek od exinfo.co »

Asi odpovídám opožděně, ale vzadu je takový tečka vedle foťáku, tu když zakryju, tak ta druhá strana během hovoru začne protestovat, že mě neslyší :D

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Špatný mikrofon

Příspěvek od Exp »

Ta tečka je druhý mikrofon na odstranění šumu a vylepšení zvuku při hovoru. :)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

kamilkamel
Příspěvky: 1
Registrován: 4. 3. 2015 10:25
Zařízení: Lenovo P70

Re: Špatný mikrofon

Příspěvek od kamilkamel »

Stalo se mi to taky. Nikdo mě do telefonu neslyšel a slyšel jen vlastní ozvěnu. Chtěla sem reklamovat, ale paní mi ještě poradila OBNOVENÍ TOVÁRNÍHO NASTAVENÍ. Divila jsem se, ale fungovalo to! Tak zkuste!

anna
Neregistrovaný uživatel

Re: Špatný mikrofon

Příspěvek od anna »

mne sa to tiez stalo, ale staci len restartovat mobil a uz funguje potom normalne mikrofon ;)

Odpovědět