Přidej se

Špatný mikrofon

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
robsik
Příspěvky: 11
Registrován: 29. 12. 2012 11:07

Špatný mikrofon

Příspěvek od robsik »

Skoro pokaždý když s někým volám, mi říkají, že mě není slyšet. Musím dát telefon do jedný jediný polohy a pak mě je slyšet dobře. Taky se vám to stává nebo to je nějaký problém s telefonem? Neni to samozřejmě můj 1. telefon a nikdy se mi nestávalo abych ho musel speciálně naklánět tak aby mě bylo dobře slyšet

Uživatelský avatar
scarabeus
Příspěvky: 286
Registrován: 14. 11. 2012 20:10
Zařízení: Huawei Ascend G700
Firmware: G700-U20
Operátor: Vodafone
Bydliště: Brno

Re: Špatný mikrofon

Příspěvek od scarabeus »

Nikdy se mi nic takového nestalo. Dal bych telefon do reklamace.
JB 4.2.1

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Špatný mikrofon

Příspěvek od Exp »

U mě taky vše v pořádku. Před reklamací bych ještě možná zkusil pro jistotu tovární nastavení.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

tutti88
Neregistrovaný uživatel

Re: Špatný mikrofon

Příspěvek od tutti88 »

robsik píše:Skoro pokaždý když s někým volám, mi říkají, že mě není slyšet. Musím dát telefon do jedný jediný polohy a pak mě je slyšet dobře. Taky se vám to stává nebo to je nějaký problém s telefonem? Neni to samozřejmě můj 1. telefon a nikdy se mi nestávalo abych ho musel speciálně naklánět tak aby mě bylo dobře slyšet
Mal som rovnaký problém. Vyriešila to až reklamácia.

Uživatelský avatar
sonda
Příspěvky: 163
Registrován: 26. 12. 2012 10:03
Zařízení: G300, LG G-PAD 8.3
Firmware: B895
Operátor: Mobil.cz

Re: Špatný mikrofon

Příspěvek od sonda »

Njn, některé procento telefonů jsou vadné a zrovna jste je chytili :D

Pepino_Honda
Příspěvky: 26
Registrován: 1. 1. 2013 13:30
Zařízení: G300
Firmware: B952 GV

Re: Špatný mikrofon

Příspěvek od Pepino_Honda »

teď jsem měl dva hovory, kdy mi také řekli, že je mě špatně slyšet, jakoby ozvěna a lehce zahuhňáno.. takže půjde taky asi na reklamaci.. super, mám ho týden :(
G300 - 4.0.3 - B952 GV

robsik
Příspěvky: 11
Registrován: 29. 12. 2012 11:07

Re: Špatný mikrofon

Příspěvek od robsik »

Taky máš dotovaný od O2?

robsik
Příspěvky: 11
Registrován: 29. 12. 2012 11:07

Re: Špatný mikrofon

Příspěvek od robsik »

http://androidforum.cz/huawei-ascend-g3 ... 30299.html tady se mikrofon taky řešil. Takže reklamovat, servis s tím má určitě zkušenost.

tutti88
Neregistrovaný uživatel

Re: Špatný mikrofon

Příspěvek od tutti88 »

Pri mojom telefone sa ten problem objavil po prvom zapnuti, po reklamacii sa zdalo ze je to v poriadku (v servise tvrdili ze vymenili mikrofon a reproduktor + software) zdalo sa ze je to v poriadku, ale ako som presiel na ICS (B935) tak mam pocit ze ma znova vsetci slabsie pocuju. Cize sa da predpokladat ze problem bude software.

robsik
Příspěvky: 11
Registrován: 29. 12. 2012 11:07

Re: Špatný mikrofon

Příspěvek od robsik »

On bude možná problém v ruchovém mikrofonu. On totiž může brát hlas jako ruch a vlastně ho automaticky zeslabuje. Začal jsem na něj dávat prst a řekl bych, že se to zlepšilo. Při 1. telefonátu jsem ho asi 2 minuty držel, pak jsem ho pustil a hned z druhé strany, že mě nění slyšet.
Třeba to je možnost jak tuto vlastnost telefonu obejít. Vyzkoušejte to a dejte vědět jestli se vám to taky zlepšilo.

Odpovědět