Přidej se

obcas mi odmita sd kartu

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
Hotty..
Neregistrovaný uživatel

obcas mi odmita sd kartu

Příspěvek od Hotty.. »

zdravim mam problem dal jsem tam 32G sd kartu a obcas se stane ze ji nemuze najit karta je a-data sdhc vlezu treba do galerie a fotky zadny nemate nekdo zkusenost? predem dekuji za odpovedi

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: obcas mi odmita sd kartu

Příspěvek od Exp »

Ahoj, zkoušel jsi kartu naformátovat přímo v telefonu? Já používám jen 4GB kingston, ale nikdy s tím nebyl problém.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

hotty..
Neregistrovaný uživatel

Re: obcas mi odmita sd kartu

Příspěvek od hotty.. »

jj zkousel ja tam mel 8mi gb a ta sla tak nevim jestli 32gb neni na ten tel moc

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: obcas mi odmita sd kartu

Příspěvek od Exp »

Já bych ještě zkusil kartu hodit do čtečky v počítači a udělat pomalý formát. G300 podporuje karty do max. velikosti 32 GB, nemělo by to blbnout. Dělá ti to už od začátku? Nebo to bylo dřív ok? Je klidně možné, že bude vadná karta nebo tam bude nějaká nekompatibilita. Možná by stálo za to zkusit i továrvní nastavení (reset) telefonu. Kdyby to byla softwarová chyba, mělo by to pomoct.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

hotty..
Neregistrovaný uživatel

Re: obcas mi odmita sd kartu

Příspěvek od hotty.. »

hele zkousel jsem hodne veci i aktualizaci androida a bylo to horsi tak jsem se vratil zpet na GB a je to o dost lepsi na ICS to nebralo skoro vubec

Uživatelský avatar
scarabeus
Příspěvky: 286
Registrován: 14. 11. 2012 20:10
Zařízení: Huawei Ascend G700
Firmware: G700-U20
Operátor: Vodafone
Bydliště: Brno

Re: obcas mi odmita sd kartu

Příspěvek od scarabeus »

Mám 16 GB kartu a vše bez nejmenších problémů - asi bych zkusil kartu reklamovat.
JB 4.2.1

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: obcas mi odmita sd kartu

Příspěvek od Puget »

Měl jsem taky tento problém i když jsem ji dal do počítače tak vůbec ne reagovala Až když mi to jeden kamarád rychle naformatoval na sgs3. Potom mi to už i na počítači jelo celkem v poho dříve mi zacal neodpovidat.mam 32gB sandisk nejspíše to ten mobil nezvládá se starou 2GB to jelo úplné normálně .když jsem za plnil tech papírových 32GB tak se mobil začal nehorazne sekat a restartovaval se teď už si to začínám hlídat kdybych tu psal kraviny tak promiňte všechno co napíšu mi to samo opravuje popřípadě nevíte jak vypnout to samo opravovaní ?
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Uživatelský avatar
scarabeus
Příspěvky: 286
Registrován: 14. 11. 2012 20:10
Zařízení: Huawei Ascend G700
Firmware: G700-U20
Operátor: Vodafone
Bydliště: Brno

Re: obcas mi odmita sd kartu

Příspěvek od scarabeus »

Pokud se karta chová, jak píšeš, tak je to jasná reklamace.
JB 4.2.1

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: obcas mi odmita sd kartu

Příspěvek od Puget »

Od Te doby co jsem to naposledy formatoval jsem tam toho za plnil asi jenom 8GB takže všechno jede v pořádku jinak v mým mobilu to vydržel asi několik minut a hned se restartoval když byl v tom sgs3 tak mu to s tím vůbec nic nedělal nemuse to byt telefonem ? I autorovi příspěvků se tam sekala 32GB karta
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

midway
Neregistrovaný uživatel

Re: obcas mi odmita sd kartu

Příspěvek od midway »

Zdar, objevil jsem toto vlákno pozdě. Stejný problém řeším zde:
viewtopic.php?f=14&t=1072

Odpovědět