Přidej se

Divné zvuky

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
Uživatelský avatar
syntaxicek
Příspěvky: 575
Registrován: 23. 4. 2013 10:48
Bydliště: Praha

Re: Divné zvuky

Příspěvek od syntaxicek »

:D stane se :)

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: Divné zvuky

Příspěvek od Puget »

Stává se mi běžně, že sahám po svým telefonu, kdykoli slyším cizí budík, vyzvánění a nebo v autobuse cinkání messengeru atd. :P
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Divné zvuky

Příspěvek od Exp »

:lol: Hezký. Tak s vybuchováním to byl naštěstí planej poplach. :D
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
syntaxicek
Příspěvky: 575
Registrován: 23. 4. 2013 10:48
Bydliště: Praha

Re: Divné zvuky

Příspěvek od syntaxicek »

Puget, to mám běžně. :D Tak tak expe, hlavně že nic nebouchlo :D já jen doporučím nedávat mobil na nabíječce pod polštář, ráno sem se vzbudil zpocený a baterka 80°C a to ještě trvalo než sem stáhl cpuid abych mrknul na teplotu :Dddd sem rád že sem neuhořel :D

Uživatelský avatar
Pavel
Příspěvky: 659
Registrován: 6. 5. 2013 10:10
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4
Operátor: Kaktus

Re: Divné zvuky

Příspěvek od Pavel »

Nechápu že jsem to nepoznal hned, hlavně že hned spěchám sem na fórum, aby mi někdo poradil a ono nakonec nebylo s čím. Ale tak sranda musí být.
Moje telefony jak šel čas: Motorola T180-Alcatel One Touch 311-Sony Ericsson K700i-Huawei Ascend G300-Xiaomi Redmi Note 4 Global 3GB

Uživatelský avatar
mitsuu84
Příspěvky: 9831
Registrován: 24. 4. 2013 13:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note 9
Firmware: Android 9
Operátor: Vodafone
Bydliště: Jihomoravský kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Divné zvuky

Příspěvek od mitsuu84 »

Nejseš sám,taky ještě na Y300 sem furt zkoumal co mi tam pípá a vybruje,když žádný nový notikace nemám a tím spíš,že to dělalo jen v jednom pokoju,jinde ani venku ne.Dva dny to trvalo než sem si všim,že vedle tv mám starej mobil kterej křičí že nemá štávu
Samsung Galaxy Note 9

T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel 6045Y (5.5")Lenovo A6000LG F60VF Smart Prime 6LG G3Sony M2MS Lumia 550Sony Z3Alcatel 6039YLenovo K6 NoteXiaomi Note 4

Uživatelský avatar
Pavel
Příspěvky: 659
Registrován: 6. 5. 2013 10:10
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4
Operátor: Kaktus

Re: Divné zvuky

Příspěvek od Pavel »

Taky dobrý :lol:
Moje telefony jak šel čas: Motorola T180-Alcatel One Touch 311-Sony Ericsson K700i-Huawei Ascend G300-Xiaomi Redmi Note 4 Global 3GB

Lady310
Neregistrovaný uživatel

Re: Divné zvuky

Příspěvek od Lady310 »

Díky. Me to pomohlo

Vít
Neregistrovaný uživatel

Re: Divné zvuky

Příspěvek od Vít »

Mě to telefon dělá při vytáčení čísla, při hovoru, při psaní zpráv, ale i když poslouchám písničky. Jde o jeden vysoký tón a hned za ním následuje hluboký tón, nevím čím to je. Prosím poraďte, docela to otravuje denní používání.

Adelo0990
Příspěvky: 1
Registrován: 5. 2. 2019 14:09

Re: Divné zvuky

Příspěvek od Adelo0990 »

Telefon mi taky začal vydávat divné zvuky sám od sebe ale v noci . Nevím co dělat, poradí někdo
Honor 9 lite

Odpovědět