Přidej se

G300 Proti krádeži

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
juras13
Příspěvky: 86
Registrován: 17. 2. 2013 11:23
Zařízení: Honor 3C

G300 Proti krádeži

Příspěvek od juras13 »

Zdravím

Chci se zeptat.Je nějakej program kterej mi zjisti muj telefon kde se ted nachazí?
Kdyby mi někdo ukradnul G300 tak abych věděl kde se nachází muj ukradeny telefon aspoň přez internet. Kdyby bula nějaka skryta aplikace tak by to bylo super.

Nebo napište jak vy máte chraněny telefon aby jste ho našly když vám ho někdo odcizí.

Děkuji za vaše rady.
Huawei Ascend G300
B952

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: G300 Proti krádeži

Příspěvek od Puget »

V Avastu je aplikace antitheft a přes ni můžeš na počítači dělat spoustu věcí doporučuju si to slespoň zkusit :)
já už ji nepoužívám jelikož mám přibližně každý týden jiný FW takže jsem línej si to tam dávat a nastavovat všechno znova :))
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: G300 Proti krádeži

Příspěvek od Exp »

Mrkni v Google Play na aplikaci Carberus. Plná verze je sice placená, ale za necelé 3 eura toho umí hodně.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
Mr.Oizo
Příspěvky: 732
Registrován: 2. 3. 2013 9:46
Zařízení: Huawei Nova 3

Re: G300 Proti krádeži

Příspěvek od Mr.Oizo »

Tak zrovna Cerberus nemá zrovna dobré komentáře po zaplacení.

juras13
Příspěvky: 86
Registrován: 17. 2. 2013 11:23
Zařízení: Honor 3C

Re: G300 Proti krádeži

Příspěvek od juras13 »

Je to dobré mít telefon jištěn kdyby někdo mi ukradl telefon abych si ho mohl vystopovat.

Co čtu na forech tak každej píše že i kdyby mu někdo šlohnul telefon tak on si ho najde bez problému,ale nenapiše jak ho zabezpečil.

A tak hledám program kterej mi ukaže když mi telefon někdo odcizí kde se ten telefon nachazí.
Huawei Ascend G300
B952

Uživatelský avatar
Mr.Oizo
Příspěvky: 732
Registrován: 2. 3. 2013 9:46
Zařízení: Huawei Nova 3

Re: G300 Proti krádeži

Příspěvek od Mr.Oizo »

Zrovna testuji AVG zda služba vyhledání funguje.
Tak po jednoduché registraci jsem odeslal sms se zprávou kterou to vygenerovalo a spustilo to gps v tel. a dle toho to lokaci určilo přesně. Otázka jak by to fungovalo uvnitř domu já ho měl za oknem. Jsou tam i jiné varianty jako zablokování a odblokování telefonu a také spuštění alarmu. Pak jdou ještě smazat data z tel.jen přes PC.

Uživatelský avatar
scarabeus
Příspěvky: 286
Registrován: 14. 11. 2012 20:10
Zařízení: Huawei Ascend G700
Firmware: G700-U20
Operátor: Vodafone
Bydliště: Brno

Re: G300 Proti krádeži

Příspěvek od scarabeus »

Já mám nastaveno AVG.

"Funny" story z praxe: U jednoho zákazníka jsme se o zabezpečení pro Android bavili s jedním zaměstnancem u mého zákazníka a doporučil jsem mu AVG a říkám mu, že mu ho hned nastavím a nainstaluju. Říkal, že to je dobrý, že si to udělá o víkendu sám - a ještě ten den večer mu ho, samozřejmě bez AVG, ukradli...
JB 4.2.1

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: G300 Proti krádeži

Příspěvek od Puget »

nešel nějak vystopovat přes policii/operátora?
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Uživatelský avatar
scarabeus
Příspěvky: 286
Registrován: 14. 11. 2012 20:10
Zařízení: Huawei Ascend G700
Firmware: G700-U20
Operátor: Vodafone
Bydliště: Brno

Re: G300 Proti krádeži

Příspěvek od scarabeus »

Bohužel se ti na to jak policie, tak operátor vykašle. To už mám vyzkoušený z dřívejška, když jsem něco podobného potřeboval pro svou tehdejší přítelkyni.
JB 4.2.1

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: G300 Proti krádeži

Příspěvek od Puget »

pomáhat a chránit, nikoli však stopovat mobily a dopadávat pachatele :D
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Odpovědět