Přidej se

Růžová obrazovka

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
Uživatelský avatar
Pavel
Příspěvky: 659
Registrován: 6. 5. 2013 10:10
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4
Operátor: Kaktus

Růžová obrazovka

Příspěvek od Pavel »

Dneska se mi vybil mobil, když jsem ho zkusil ještě zapnout, tak se rozběhl, ale celý displej se jen rozsvítil do růžova a dál nic. Čekal jsem ještě asi 5 minut a pořád nic. Tak jsem vyndal baterku, znovu zapnul a už to naběhlo normálně.
Tak se chci zeptat zda se vám to někomu taky stalo a zda se mám obávat toho že jde telefon do "kytek".
Moje telefony jak šel čas: Motorola T180-Alcatel One Touch 311-Sony Ericsson K700i-Huawei Ascend G300-Xiaomi Redmi Note 4 Global 3GB

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Růžová obrazovka

Příspěvek od Exp »

Tohle se mi na G300 ještě nestalo. A to máme doma 2. :) Podle mě to ale nebude nic vážného, když zabralo to vytažení baterky. Možná nějaká chyba v softwaru nebo něco kvůli té slabé baterce.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
Pavel
Příspěvky: 659
Registrován: 6. 5. 2013 10:10
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4
Operátor: Kaktus

Re: Růžová obrazovka

Příspěvek od Pavel »

Mě se to právě taky ještě nestalo, tak mě to trochu vyděsilo a myslel jsem že je po telefonu. Mám ho zhruba 2,5 roku tak čekám kdy přestane fungovat. Dneska ta elektronika dlouho nevydrží :lol:
Moje telefony jak šel čas: Motorola T180-Alcatel One Touch 311-Sony Ericsson K700i-Huawei Ascend G300-Xiaomi Redmi Note 4 Global 3GB

Uživatelský avatar
ShockeyCzT
Příspěvky: 1166
Registrován: 4. 9. 2013 10:30
Zařízení: Samsung Galaxy S6, Nvidia BOOM Tablet
Firmware: 5.1.1
Operátor: Vodafone
Bydliště: Praha

Re: Růžová obrazovka

Příspěvek od ShockeyCzT »

muze to byt chyba pameti ruzova je dload mod takze je problem s nactenim os zkus ho prehrat kdyz to pomuze fajn kdyz ne asi se rozluc
Telefon: LG G3 32GB
ROM: Resurrection Lollipop V5.4.2
Tablet: Nvidia Shield Tablet 16GB
ROM: STOCK Lollipop 5.0.1

Odpovědět