Přidej se

Plná interní paměť

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
sally.5
Příspěvky: 12
Registrován: 28. 5. 2013 16:50
Zařízení: Huawei Ascend Y550
Operátor: T-Mobile
Bydliště: Javorník
Kontaktovat uživatele:

Re: Plná interní paměť

Příspěvek od sally.5 »

tak jsem zkusila přesunout ve správci aplikací ručně všechno, co šlo... a nejsem z toho ani trošku moudrá :lol:
z aplikací co jsem psala výš, mám teď na kartě SD - GO SMS Pro, Instagram, Jízdní řády, NAVIGON, QR čtečka, QuickPic, Shazam, Smart Tools, SoundHound, Sygic a Thunderstorm...
přesto mám vnitřní úložiště - Využito 603 MB a Volno 152 MB... takže prostě nechápu, jak pár aplikací co zbylo, může zabírat 600 MB... :cry:

Uživatelský avatar
davehanz
Příspěvky: 1247
Registrován: 26. 11. 2012 20:01
Zařízení: iPhone 5,5s,SE,8
Firmware: iOS 10.3.3, iOS11,12
Operátor: Vodafone
Bydliště: Kyjov

Re: Plná interní paměť

Příspěvek od davehanz »

Ahoj.Taky mi tel porad hlasi ze neni misto v ulozisti :-(.ja to uz neresim,tak nic neaktualizuju a je to.Taky me to nejcasteji dela u FB a u Google +.Vse mam na karte,krome apexu a ruzneho nastaveni.
Naše forum, vaše forum :-)

Uživatelský avatar
davehanz
Příspěvky: 1247
Registrován: 26. 11. 2012 20:01
Zařízení: iPhone 5,5s,SE,8
Firmware: iOS 10.3.3, iOS11,12
Operátor: Vodafone
Bydliště: Kyjov

Re: Plná interní paměť

Příspěvek od davehanz »

Dnes uz me to ale vytocilo.najedu na GP a mam tam tolik veci,co se chteji aktualizovat...na jakoukoliv apku kliknu a dam aktualizovat,tak se to normalne stahuje,a tesne pred koncem to vyhodi chybu a hlasku... malo pameti ve vnitrnim ulozisti a tim padem se nic neaktualizuje.
kdyz dam nastaveni-uloziste-vychozi mam karta SD,jedu niz,vnitrni uloziste je naprosto prazdne-celkova pamet 2,02GB-k dispozici 2,01GB.
Tak kde je teda problem????? diky
Naše forum, vaše forum :-)

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Plná interní paměť

Příspěvek od Exp »

Mně to na B952 GV taky ukazuje celkovou 2,02 a volnou 2,01 GB (což je rozdíl cca 10 Mb jestli to dobře počítám), což je ale podle mě blbost, mám nastavené vnitřní úložiště jako výchozí, mám tam hry, aplikace, pár fotek v galerii atd. Určitě je tam zabraných víc, takže to asi neukazuje správně. Naštěstí jinak všechno funguje, nedostatek místa mi to nehlásí.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Gebar
Příspěvky: 23
Registrován: 1. 6. 2013 7:36
Zařízení: HUAWEI G300
Firmware: Cyanogenmod 10.2

Re: Plná interní paměť

Příspěvek od Gebar »

Možná by vám pomohlo vymazat mezipaměť ve správě aplikací (myslím, že na kartě SPUŠTĚNÉ položka ZOBRAZIT MEZIPAMĚŤ a zde by mělo být tlačítko VYMAZAT MEZIPAMĚŤ) - u CM10.1 je to trochu jinak, tak mě kdyžtak někdo opravte. Obrázky/cache a všemožný (např.) Facebook brajgl užírá právě z této interní paměti telefonu vyhrazené pro instalaci aplikací. Také pár MB ušetříte odinstalováním aktualizací předinstalovaných aplikací které nepoužíváte (Chrome......) Jinak tato mezipaměť není k internímu uložišti započítána, takže z mých zkušeností i když mi telefon ukazoval např 150 MB volného místa na uložišti, tak z toho jsem musel odečíst velikost mezipaměti. Proto vám při instalaci nebo aktualizaci aplikací hlásí telefon nedostatek místa. Zkuste, dejte vědět.

Gebar
Příspěvky: 23
Registrován: 1. 6. 2013 7:36
Zařízení: HUAWEI G300
Firmware: Cyanogenmod 10.2

Re: Plná interní paměť

Příspěvek od Gebar »

Ještě vysvětlení problematiky interního uložiště u G300 (převzato z mobilmánie): Vnitřní paměť s kapacitou 4 GB (z níž je dostupná jenom část) rozdělil výrobce na dva oddíly. Menší, určený aplikacím, poskytuje 680 MB a větší, který se chová jako integrovaná paměťová karta a je určen pro data, nabídne 2 GB místa. Pokud by vám tento dvougigový prostor nestačil, stačí do volného slotu vložit vlastní paměťovku. Po připojení k počítači lze aktivovat režim Mass Storage, který obě karty (integrovanou i vlastní, dodanou) zpřístupní jako další jednotky. Více na: http://www.mobilmania.cz/clanky/huawei- ... n=copylink

Uživatelský avatar
davehanz
Příspěvky: 1247
Registrován: 26. 11. 2012 20:01
Zařízení: iPhone 5,5s,SE,8
Firmware: iOS 10.3.3, iOS11,12
Operátor: Vodafone
Bydliště: Kyjov

Re: Plná interní paměť

Příspěvek od davehanz »

EDIT: Možná by vám pomohlo vymazat mezipaměť ve správě aplikací (myslím, že na kartě SPUŠTĚNÉ položka ZOBRAZIT MEZIPAMĚŤ a zde by mělo být tlačítko VYMAZAT MEZIPAMĚŤ).....nene,ja kdyz dam zobrazit mezipamet,tak se to prepne na zobrazit spustene sluzby---Vyuzito: 326MB a Volno: 661MB,zapnu wifi,okamzite se mi aktualizuji apky,jenze to nedojede do konce,v liste nahore ukaze vykricnik a napise,malo pameti ve vnitrnim ulozisti :-(
Naše forum, vaše forum :-)

Gebar
Příspěvky: 23
Registrován: 1. 6. 2013 7:36
Zařízení: HUAWEI G300
Firmware: Cyanogenmod 10.2

Re: Plná interní paměť

Příspěvek od Gebar »

No CM 10.1 se mezipamet maže v Nastavení-Úložiště-tapnout na Data v mezipameti. Ale u 952 to bylo někde ve správě aplikací. Dříve jsem měl stejný problém jako Ty. Timto jsem ho vyřešil.

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: Plná interní paměť

Příspěvek od Puget »

V b952 to je nastaveni/aplikace/vše a tam je vymazat mezipamet
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

czrealov
Příspěvky: 1
Registrován: 11. 9. 2013 12:19
Zařízení: S2
Operátor: O2

Re: Plná interní paměť

Příspěvek od czrealov »

Pomohlo to vymázání mezipaměti nebo pomohla až vyměna telefonu?
Kolega v praci má stejný problém (U8815 od Vodafonu) o Custom Firmware nebo ROOTu nechce slyšet.

Odpovědět