Přidej se

Problém - ztrácí se nastavení vyzvánění

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
Ferris
Neregistrovaný uživatel

Re: Problém - ztrácí se nastavení vyzvánění

Příspěvek od Ferris »

Ahoj,
mám ten samý problém a dokonce mě i napadlo, to vyzvánění hodit z karty do telefonu, ale pořát to dělá. Po každém připojení k PC tam skočí default:(

Návštěvník
Neregistrovaný uživatel

Re: Problém - ztrácí se nastavení vyzvánění

Příspěvek od Návštěvník »

Jo jo mě to dělá taky. Ale to je ten nejmenší problém. Koupila jsem si myslím 14GB kartu, po asi dvou měsících se mi občas přestala zobrazovat a po 4 měsících už ji telefon, ani počítač nenačetl. Hledala jsem na internetu a našla alespoň dva lidi se stejným problémem. Stalo se jim to už asi se třemi kartami. CO myslíte, že s tím dělat? Reklamace?

Uživatelský avatar
skypepalo
Příspěvky: 51
Registrován: 21. 12. 2012 13:16
Zařízení: Huawei

Re: Problém - ztrácí se nastavení vyzvánění

Příspěvek od skypepalo »

Taky se mi to stalo. Mám 16gb kartu a už jsem ji jednou reklamoval. Po cca čtvrt roce.

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: Problém - ztrácí se nastavení vyzvánění

Příspěvek od Puget »

Já mám 32 GB class 10 a když jsem ji zaplnil tak mi to dělala taky. Nakonec jsem ji musel naformátovat v jiném telefonu, (formátoval jsem to v SGS3) protože když jsem ji dal do mobila tak se celý "pobláznil" - dokola se restartovával a když jsem ji dal do počítače tak tam hnedka naběhlo "počítač nereaguje".
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Uživatelský avatar
davehanz
Příspěvky: 1247
Registrován: 26. 11. 2012 20:01
Zařízení: iPhone 5,5s,SE,8
Firmware: iOS 10.3.3, iOS11,12
Operátor: Vodafone
Bydliště: Kyjov

Re: Problém - ztrácí se nastavení vyzvánění

Příspěvek od davehanz »

Mě se vždy ztratilo vyzvánění a přeplo se to na vnitřní uložiště,pokud sem restartoval tel,připojil usb kabel,vypnul tel.
Teď z ničeho nic,po žádné upravě,a to mám Ofic.B952gv,tak ať dělám,co dělám,nic se mi nezmění,a to nemám přesunutý v žádné složce tipu ringtones.Tak nevím,jaký skřítek mi to opravil :-D
Naše forum, vaše forum :-)

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: Problém - ztrácí se nastavení vyzvánění

Příspěvek od Puget »

Mě se zase nyní nepřepína úložiště na interní ani po několika restartech.
Taky nevím čím by to mohlo být. :)
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Uživatelský avatar
trelowney
Příspěvky: 25
Registrován: 5. 1. 2013 23:04
Zařízení: Huawei U8815
Firmware: CM11 nightly
Operátor: VF CZ
Bydliště: CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém - ztrácí se nastavení vyzvánění

Příspěvek od trelowney »

V ofiko FW to ale delalo normalne. Delalo mi to i v B952. To byl prave jeden z duvodu migrace na CM10.1, kde s tim problem neni :) Hlavne se telefon dokaze pripojit jako MTP bez odebirani karty ze systemu a dokaze s ni pracovat naraz jak system, tak i PC, coz vidim jako nejvejsi vyhodu :)

Stravellerg
Neregistrovaný uživatel

Re: Problém - ztrácí se nastavení vyzvánění

Příspěvek od Stravellerg »

Tohle řešení funguje:

Re: Problém - ztrácí se nastavení vyzvánění

Příspěvekod blue » 15. 12. 2012 19:11

Je to známý problém, nejsem si jist, zda to je či není chyba. Když se mobil připojí k PC, případně se karta odpojí z jiného důvodu, tak telefon zapomene na zvonění uložená na kartě. Mně pomohlo uložení do složky uvedené výše - edia / audio / ringtones (případně notifications, alarms) - ale do vnitřní dvougigové paměti mobilu, tedy ne na kartu. Od té doby mám klid.
blue Nový člen Příspěvky: 4Registrován: 15. 12. 2012 19:08Mobil: Huawei Ascend G300Rom: 937Tablet: Ainol Fire

;)

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Problém - ztrácí se nastavení vyzvánění

Příspěvek od Exp »

Díky za info. ;)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
Mr.Oizo
Příspěvky: 732
Registrován: 2. 3. 2013 9:46
Zařízení: Huawei Nova 3

Re: Problém - ztrácí se nastavení vyzvánění

Příspěvek od Mr.Oizo »

Mě toto řešení nefungovalo. :(

Odpovědět