Přidej se

Kvalita zvuku

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
dokken
Příspěvky: 6
Registrován: 30. 4. 2013 0:59
Zařízení: g300

Kvalita zvuku

Příspěvek od dokken »

S founem jsem celkem spokojen,ale co me irituje je kvalita zvuku...jak z p...e..ehm ze sudu, jakoby s dutym echem. Vyzkouseno vic sluchatek od spuntu Sennheiser az po full size Beyerdynamic...vas nazor?

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: Kvalita zvuku

Příspěvek od Puget »

Možná to bude hudbou. :D sranda.

Zkus vypnout v nastavení/Zvuk/režim DTS. U mě to je spíše změna k horšímu, ale zkusit to můžeš.
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

dokken
Příspěvky: 6
Registrován: 30. 4. 2013 0:59
Zařízení: g300

Re: Kvalita zvuku

Příspěvek od dokken »

Teeeda...fakt je to tim, zostuzen klopim usi )) dikes

Je videt ze se vyznas, nevis nahodou cim jsou zpusobeny periodicky vypadky zvuku u videi mp4? ostatni formaty videa jsou v poradku.

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: Kvalita zvuku

Příspěvek od Puget »

Díky za pochvalu. :)

Čím jsou způsobeny ty výpadky nevím, pač v mobilu ani videa moc nepřehrávám, cca. 3x za rok. :D
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: Kvalita zvuku

Příspěvek od Exp »

Zkus na ty mp4 stáhnout nějaký jiný přehrávač, jestli to třeba nepomůže.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: Kvalita zvuku

Příspěvek od Puget »

Když už jsme se dostali k přehrávačům. Funguje vám mx player? Mě Poslední dobou už ne. Stáhne si to nějaký dodatečný soubor a ani pak se pořádně nespustí.
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

sawier
Příspěvky: 19
Registrován: 11. 4. 2013 10:26
Zařízení: Galaxy S3 i9300
Firmware: CM 11
Operátor: Vodafone

Re: Kvalita zvuku

Příspěvek od sawier »

Vím ze je to staré téma, ale kvalitu hudby sem vyřešil koupi power amp a pouze 320 kbps mp3 :-) každopádně pořád je tam takový šum když nic nehraje to jsem vyřešil koupi y300 ten má mnohem lepší zvuk bez šumu.

Odpovědět