Přidej se

internet přes wifi

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
svajdam
Neregistrovaný uživatel

internet přes wifi

Příspěvek od svajdam »

Ahoj všichni, od jisté doby mám problém s připojením na internet přes wifi. Přes datovou síť operátora není problém a když chci jet jen na wifi, prohlížeč mi píše stránka nenalezena. Wifi je připojená bez problémů, načte to IP adresu, připojení OK. Ale prohlížeč nezobrazuje. Syn má ten samý telefon a jemu najíždí internet bez problémů. Kontrolovali jsme veškeré nastavení a je shodné. Měl jsem tam Android 4 teď jsem to downgradoval na 2.3.6, ale je to stejné. Zkuste poradit. Díky

derry
Neregistrovaný uživatel

Re: internet přes wifi

Příspěvek od derry »

dnes, 26.7.2013, se mi objevil na mobilu stejný problém
na wifi normálně jsem, vše funguje, ale žádné netový aplikace nejdou.
doma mám dva stejný mobil, taky jeden de a jeden nejde.
dnes ovšem proběhla zkouška, jak se to tváří kdyý je z mobilu hotspot
následně vše vráceno do původního stavu, restartováno Xkrát a furt nijde internet
máš řešení

supi27
Neregistrovaný uživatel

Re: internet přes wifi

Příspěvek od supi27 »

M
Před dvěma dny mi to začallo dělat to samé,nevite co s tím?

Martinn
Neregistrovaný uživatel

Re: internet přes wifi

Příspěvek od Martinn »

Mně to začlo dělat včera, wifi funguje pouze když jsem asi metr od routru (před tím jsem chytal signál i na 40metrů), jinak vůbec a to to hlásí, že mám signál :/

supi27
Neregistrovaný uživatel

Re: internet přes wifi

Příspěvek od supi27 »

povedlo se vam to nekomu nejak vyresit?

Martinn
Neregistrovaný uživatel

Re: internet přes wifi

Příspěvek od Martinn »

Mně ne :/ asi pošlu na reklamaci, ještě jsem psal mail na obchod, na kterej odkazují oficiální stránky HUawei, ale nikdo neodpověděl...

svajdam
Neregistrovaný uživatel

Re: internet přes wifi

Příspěvek od svajdam »

Taky to vidím na reklamaci. :-( Asi to jinak nepůjde.

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: internet přes wifi

Příspěvek od Exp »

Jedině vyzkoušet tovární nastavení a pak to zkusit nastavit znovu. Pokud to nepomůže, tak to bude problém pravděpodobně v hardwaru. Může tam být taky problém s nastavením routeru - zkusit třeba změnit kanál, jestli se to neruší s dalšíma wifi v okolí. Pokud ale jeden telefon jede a druhý ne, tak to asi tento případ nebude, ale můžete to zkusit taky.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Martinn
Neregistrovaný uživatel

Re: internet přes wifi

Příspěvek od Martinn »

Tak mi to dneska přišlo z reklamace a hned jsem to tam poslal znova. Vůbec to neopravili, nvim jestli to z popisu nepochopili co s tím je (pač ten ňouma od vodafone, to vážně neuměl popsat a já u toho nebyl) nebo se na to prostě vys... . Opravuje to stejná společnost na kterou jsem posílal mail s prosíkem o radu (včetně vlákna na tuto diskuzi). Žádná odpověď na mail mi dodnes nepřišla..., snad to tentokrát už opraví.

votur
Příspěvky: 15
Registrován: 7. 12. 2012 23:16
Zařízení: HuaweiG300
Firmware: ICS

Re: internet přes wifi

Příspěvek od votur »

Míváte tyhle problémy na všech wifi sítích, nebo jen na domácích?

Odpovědět