Přidej se

internet přes wifi

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
Martinn
Neregistrovaný uživatel

Re: internet přes wifi

Příspěvek od Martinn »

na všech

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: internet přes wifi

Příspěvek od Exp »

Pokud ten telefon není v pořádku, tak se hlavně nevzdávat a posílat to tam tak dlouho, dokud to nedají dohromady a nebo po 3 reklamacích stejné závady můžeš chtít vrácení peněz.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

svajdam
Neregistrovaný uživatel

Re: internet přes wifi

Příspěvek od svajdam »

Tak jsem absolvoval reklamační řízení, po dvou týdnech mi vyměnili nějaký IO a dostal jsem funkční telefon. Bohužel fungoval jen jeden den a jsem tam, kde jsem byl předtím :x Děs, zítra ho tam nesu znovu.

djdekl
Neregistrovaný uživatel

Re: internet přes wifi

Příspěvek od djdekl »

Mam G300 s General 952 - mam problem ze kdyz mam zapnuty Wifi a opustim domov, tak se mi automaticky neprepne na GSM/UMTS data, ale pta se, zda je chci fakt pouzit... jde toto potvrzeni nejak zrusit?

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: internet přes wifi

Příspěvek od Exp »

Tohle by mělo pomoct: viewtopic.php?f=14&t=798. ;)
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

djdekl
Neregistrovaný uživatel

Re: internet přes wifi

Příspěvek od djdekl »

Dekuju, skoda ze to jde jen u ROOTu :evil:

skodna
Příspěvky: 28
Registrován: 11. 6. 2013 8:58
Zařízení: Huawei G300
Firmware: .......C02B895
Operátor: VODAFON

Re: internet přes wifi

Příspěvek od skodna »

Tak nevím, ale já mám taky nějaký problém s wifi.Než jsem si pořídil nový tarif od vodafonu s neomezeným voláním a 1,5Gb daty, tak jsem fungoval jen přes wifi a docela obstojně.Poslední dobou mě ale při zapnutí wifi na domácí síti vyskočí plný signál wifi, ale zadaná stránka nejde zobrazit.Tedy žádná ani ze záložek.Zkoušel jsem i vypnout mobilní data a zapnout jen wifinu, a pořád nic.Během krátké doby co mám G300 jsem na něm udělal root a vrátil jsem se na starší verzi androidu(neoficiálně) a potom jsem se vrátil zpět na B952 a následně jsem instaloval na GV.Pořád to však bylo v pořádku, až do minulého týdne kdy jsem přešel na nový tarif.Napadá mě teda, jestli to nemůže být něčím spojený s tím novým tarifem, a nebo mají G300 nějakou chybu v softu a nebo harware.Pokušel jsem se i nastavit na modemu jinou frekvenci a nic.
Už jste to tady někdo vyřešil?Neví co s tím, a už přemýšlím nad servisem.

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: internet přes wifi

Příspěvek od Exp »

Normální chování to není. Změna tarifu by na to neměla mít vliv (nemá to s WIFI nic společného). Mně WIFI funguje bez problémů. Zkus tu WIFI síť úplně odebrat z telefonu a zadej ji pak znovu včetně hesla. Šlo by udělat i tovární nastavení.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

skodna
Příspěvky: 28
Registrován: 11. 6. 2013 8:58
Zařízení: Huawei G300
Firmware: .......C02B895
Operátor: VODAFON

Re: internet přes wifi

Příspěvek od skodna »

tuto operaci už jdem dělal několikrát. Jad odebrání wifi a znovu spojení , tak i zpět do továrního nastavení telefonu a vždy to samé.Připojím signál vyskočí, ale nic nenačtu.Jakmile zapnu mobilní data, vše jede jak má.Data vypnu, zapnu wifi a konec s prohlížením.Už nevim jak dál a tak to ještě nechám projít servisem.Třeba na něco příjdou.

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: internet přes wifi

Příspěvek od Exp »

Tak potom si jedině zkusit pohrát s nastavením routeru. Zkus změnit víc těch kanálů. Mrkni jestli tam není zapnuté nějaké omezení MAC adres apod. Nebo jestli máš možnost, tak to zkus na jiném routeru (třeba u známého) nebo někde na free WIFI. Pokud nepomohlo tovární nastavení, tak bude buď problém na routeru nebo někde v hardwaru.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Odpovědět